Наша родина живе на півдні Німеччини вже більше десяти поколінь. Посеред недоторканої природи ранкова роса на блискучій зеленій траві, туман над лісом на ранковому сонці, звуки цвіркунів та жаб біля гірських струмків та льодовикових озер. Усе це глибоко у наших серцях і душах.

Ми росли на воді, обробленій дорогоцінним камінням. Кожного дня, під час обіду та вечері, ми занурювали сяюче каміння у наші графини.

Під час однієї з наших сімейних вечерь у 2007 році, одному з нас прийшла у голову геніальна ідея. Наш батько - Евальд - просто втомився від необхідності чистити дорогоцінні камені після того, як вони кілька днів пролежали у воді. Не було ніяких чарівних видінь або спіритичних снів. Ми просто хотіли бути практичними. Так ми вдосконалили древній «рецепт» приготування чистої води, свіжої та смачної, як з гірського джерела. Завдяки методу Евальда ми змогли отримувати таку воду просто, гігієнічно і екологічно безпечно. Так був придуманий метод VitaJuwel.
Ми пройшли довгий шлях. Евальд витратив багато ночей на розробку дизайну фіалу Gemstone, а потім ми створили компанію, яка надсилає свою продукцію із Шайдеги (Німеччина) в більш ніж 60 країн світу. Від крижаної Норвегії до сонячної Південної Африки, від Києва до Сан-Франциско. Від Саксатуна до Пекіну. Все більше і більше людей довіряють методу підготовки божественної води VitaJuwel. У 2013 році ми вирішили організувати представництво у Каліфорнії та познайомити наших друзів із США з концепцією VitaJuwel.

Зараз нашу продукцію купують більше 10 000 людей на місяць. Вони довіряють нашим словам, всі наші продукти ми розробили самі. VitaJuwel допоможе вам закохатися у воду, яку ви п’єте.

Джен і Даніель Айзен
Наша місія? Просто! Підвищувати глобальну свідомість цінності пиття здорової, живої води щодня. У всіх. У всьому світі.
Ми підтримуємо

Некомерційну організацію «FAIR TRADE MINERALS & GEMS E.V.»

Некомерційна організація «Fair Trade Minerals & Gems e.V» працює на основі принципів чесної торгівлі, а також веде ряд проектів, спрямованих на покращення соціальних послуг та захист довкілля. Таким чином ця організація намагається покращити умови взаємодії всіх людей, котрі працюють з дорогоцінним камінням та мінералами.

Камені преміальної якості

Проходять гемологічний контроль EPI

Усі наші камені пройшли сертифікацію GKS. Високу якість нашого каміння не раз підтверджено інститутом «Epi Institut» м. Оффенбург та «Lapis Vitalis» у м. Людвигсбург.

ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА з багаторазовими скляними пляшками

Захисти довкілля

Щорічно у пластикові пляшки розливають 89 млрд. літрів води. На території США люди використовують 1500 пластикових пляшок за секунду! 80% з них не перероблюються. У результаті зростають території сміттєзвалищ, але це не єдина шкода, яку приносять пластикові пляшки довкіллю. Справа у тому, що їх виготовляють із нафтопродуктів. І це призводить до руйнування та забруднення все більшої кількості прекрасних ландшафтів з метою видобутку нафти. А ще довкілля страждає від викидів продуктів спалювання палива літаків, кораблів, поїздів та вантажівок, що розвозять бутильовану воду по усьому світі. Внесіть свій вклад у захист довкілля – користуйтесь нашими багаторазовими скляними пляшками ViA. Враховуйте й те, що така пляшка дозволить вам не тільки полегшити навантаження на довкілля, але й економити, адже вам не потрібно кожного разу купувати пластикову тару.