page_img

Що нового?

Головна
Що нового?

КРИШКА З ТРИМАЧЕМ АМЕТИСТ

Фіолетовий аметист - один з найпотужніших дорогоцінних каменів. Цей небесний камінь використовувався протягом століть для стимулювання розуму та емоцій. Отже, що може підійти краще ніж колір для нової редакції LOOP? Візьміть свою пляшку ViA в стилі з красиво яскравою ручкою LOOP.

Дізнатись більше >>

Мисочка для ваших тварин CROWNJUWEL

Наша компанія це сімейний бізнес, тому ми вважаємо дуже важливим щиро дбати про тих, хто нам дорогий. Про наші сім'ї і друзів. Тому ми прагнемо до того, щоб у вашій сім'ї була доступна вода, оброблена дорогоцінними каменями. Піклуватися потрібно про всі без винятку. Особливо про наших маленьких чотирилапих друзів. І тепер вашим пухнастикам не доведеться більше чекати.

Ми раді представити вам мисочки GemWater для королівських вихованців!

Дізнатись більше >>
Графіт
Блакитний
Молочний

Лімітована колекція АЮРВЕДА

Білий опал - аметист - гірський кришталь - лазурит - гранат - сердолік - помаранчевий кальцит

 

Відкрийте секрети давніх індійських цілительських практик з цією ексклюзивною комбінацією каменів. Тільки ця лінійка продуктів має особливу, вигнуту форму.

Слово аюрведа означає «наука про життя», це комплексна традиційна індійська медицина. Дана концепція існує вже понад 3000 років і включає в себе лікування дорогоцінними каменями. У аюрведі вважається, що кожен дорогоцінний камінь має особливі властивості, які допомагають збалансувати доши і вилікувати певні недуги тіла або духу.

Дізнатись більше >>
ViA Аюрведа 4620 грн
Аюрведа 4870 грн