page_img

FAQ

Головна
FAQ

1. Що таке вода з дорогоцінними каменями?

Експерти по всьому світу згодні з тим, що вода може змінювати свою структуру. Існує багато способів впливу на інформацію, яку несе в собі вода. Один з цих способів - випромінювання. Для прикладу розглянемо мікрохвильову піч: якщо поставити до неї склянку з водою і включити, то з часом вода закипить, тому що хвилі змушують молекули води вібрувати. Всі джерела випромінювання можуть впливати на структуру води. Дорогоцінне каміння (або кристали) випромінюють дуже делікатні і природні хвилі. Тисячоліттями люди використовували їх, щоб збагатити питну воду позитивними енергіями. Так робили стародавні греки, а також мудреці і відаючі жінки в середні століття. Звичайно, вони не могли пояснити механізм дії каменів з наукової точки зору, але вони розуміли, що камені змінюють воду. Вони відчували це, в тому числі на смак. Довгий час вони вивчали вплив води з дорогоцінними каменями на людей і створили вчення про «лікуванні кристалами». На цю тему написано безліч книжок (ми дуже рекомендуємо книгу «Вода з дорогоцінними каменями» Дж. Гебеля і М. Джинджера, яку ви можете купити в нашому інтернет-магазині). VitaJuwel знову відкрила цю давню традицію і створила скляні фіали з різними комбінаціями дорогоцінних каменів, підібраних в результаті досліджень і на підставі перевірених рецептів.

_________________________
* Будь-яка інформація про вплив кристалів і дорогоцінного каміння на організм носить інтуїтивно зрозумілий характер і не перевірена з наукової точки зору. VitaJuwel не гарантує жодних результатів від застосування каменів або кристалів для професійного медичного лікування, якщо вам поставили будь-який діагноз.

2. Чи є докази того, що дорогоцінні камені змінюють властивості води?

Вода - це життя! Вона більше всіх інших речовин на Землі впливає на наше самопочуття і здоров'я. Якщо ви почнете вивчати таємниці води, то дуже скоро побачите праці доктора Масару Емото з Японії. Він вивчив справжню природу води набагато глибше всіх інших сучасних вчених. Доктор Емото недавно пішов з життя, і це велика втрата для науки. Але він залишив нам свої книги, наприклад, його абсолютний бестселер під назвою «Що приховує від нас вода» (The Hidden Messages in Water), який ви можете придбати. Фотографії структури води, які зробив Др. Емото в своїй лабораторії, довели, що після обробки дорогоцінними каменями вода відновлює свою первісну, природну енергію, і стає такою ж, як свіжа джерельна вода. Крім того, вчені довели, що після обробки чарами VitaJuwel вода стає більш лужною, а вміст кисню в ній збільшується. Дослідження свідчать, що якість води VitaJuwel слід порівнювати тільки з водою з природного джерела. Як і при природному циклі кругообігу води, фіали VitaJuwel з природними дорогоцінними каменями відновлюють її структуру. Кращий спосіб переконатися в цьому - спробувати. Не треба вірити нам на слово, просто спробуйте самі!

3. Як правильно користуватися фіалами VitaJuwel?

Користуватися фіалом VitaJuwel дуже просто: досить помістити його в графин (найкраще скляний), наповнити графин звичайною питною водою і почекати 7 - 10 хвилин. Нічого складного! Після цього можна або вийняти фіал, або залишити його в графині. Фотографії, зроблені в лабораторії «Hado Life», одним із засновників якої є доктор Масару Емото, довели, що після обробки камінням VitaJuwel вода відновлює свої початкові, природні енергії та стає такою ж, як джерельна.

4. Як можуть дорогоцінні камені впливати на воду через скляні стінки фіалу?

Багато хто думає, що дорогоцінні камені збагачують воду, виділяючи в неї мінерали. Але це не так. Насправді, якщо в воду потраплять якісь фізичні елементи каменів або мінерали, це НЕ буде корисно. Вода повинна збагачуватися енергією каменів. Так само, як проходять крізь скло сонячні промені або магнітні поля, енергія каменів теж вільно проникає через стінки фіалів.

5. А чому не можна просто покласти дорогоцінні камені в воду?

У минулому дорогоцінні камені дійсно просто додавали у воду, щоб збагатити її позитивними енергіями або приготувати «кришталевий еліксир». При цьому камені доводилося регулярно чистити. Крім того, при прямому контакті камені часто виділяли в воду шкідливі речовини (наприклад, частинки породи). Ці забруднювачі потрапляли в організм людини разом з водою. Деякі камені, які підходять для зовнішнього застосування, при контакті з водою виділяють в неї токсичні речовини. Щоб уникнути таких проблем, ми придумали фіали VitaJuwel. Камені знаходяться за склом, але це не заважає їм збагачувати воду своїми енергіями без прямого контакту. Навіщо додавати щось, вийняте з землі, безпосередньо в питну воду, якщо є куди більш гігієнічний метод приготування води з дорогоцінними каменями?

6. Чи змінюється смак води після обробки?

Ми часто отримуємо відгуки споживачів, які були налаштовані скептично, що між звичайною питною водою і водою, обробленої різними комбінаціями каменів VitaJuwel відчувається різниця в смаку. Смакові відмінності досить тонкі, хтось відзначає зміни в текстурі води. Просто спробуйте самі!

7. Як довго мені потрібно тримати фіали VitaJuwel у воді, щоб дорогоцінні камені подіяли?

Експерти рекомендують тримати фіал у графині з водою, об'ємом близько 1,5 літрів, приблизно 7-10 хвилин.

8. Як слід чистити фіали та декантери VitaJuwel?

Фіали та декантери не можна мити в посудомийній машині. Їх необхідно мити водою кімнатної температури. Не допускається застосування мийних засобів і абразивних очищувачів. Відкладення вапна в декантері можна видалити за допомогою оцтової есенції (2 столові ложки на графин). Залиште графин з розчином оцтової есенції на ніч, а вранці ретельно промийте його водою.

9. Після того, як я витягну фіал, як довго вода збереже енергії каменів? Коли мені потрібно міняти воду?

В основному це залежить від якості води, яку ви залили в графин, а також від наявності поруч джерел випромінення, здатного вплинути на її структуру. З нашого досвіду при використанні фільтрованої води і при відсутності джерел випромінення поруч, вода зберігає енергії каменів до двох днів.

10. Яка тривалість дії каменів? Чи потрібно мені «перезаряджати» фіал?

Якщо запитати про це п'ятьох експертів, то у кожного з них буде своя точка зору. Поки єдиної думки немає. Ми вважаємо, що камінню не потрібно ніяка спеціальна перезарядка. Їх початкової енергії на наш вік вистачить. Всі наші камені відібрані вручну. Це натуральні камені, здобуті з землі. Вони зароджувалися з магми тисячоліття тому. І за ці тисячі років вони не втратили свою силу. Тому ми вважаємо, що їх енергії ніяк не можуть виснажитися за настільки коротке людське життя. Але, в будь-якому випадку, камінню не зашкодить, якщо ви потримаєте їх під променями ранкового сонця або під світлом місяця. Хто знає?:)

11. Яку воду мені слід використовувати?

Ми рекомендуємо використовувати очищену воду з пляшок (тільки дуже просимо, не купуйте пластикові) або воду, очищену домашніми фільтрами. Ми самі воліємо воду марки Castle Rock. Газована вода - не найкращий вибір, оскільки у відкритому графині вона швидко втратить смак.

12. Фіали VitaJuwel дуже тендітні? Як з ними правильно поводитися?

Для багатьох наших клієнтів фіали - це витвори мистецтва, коштовності для води. Вони можуть здаватися дуже крихкими, але вони створювалися не просто для краси, а для того, щоб виконувати свої функції. Наші майстри-склодуви відмінно знають свою справу, тому для виготовлення фіалів вони вибрали скло без свинцю. Воно досить міцне. Але все ж ПРОСИМО вас пам'ятати, що фіали виготовлені зі скла. Поводитись з ними як з дорогими келихами для вина. Не кидайте їх, не піддавайте впливу низьких температур. Не кип'ятіть і не сушіть в мікрохвильовці. Фіал не повинен піддаватися впливу температур нижче 7 С і вище 35 С. Ставтеся до вашого Фіалу з любов'ю, і він обов'язково відповість вам взаємністю.

13. Чи діють камені і на інші напої: соки чи алкоголь?

Наші клієнти розповіли нам, що вони використовують наші дорогоцінні камені VitaJuwel для соків, щоб зробити їх трохи менше кислими. З давніх часів аметист вважався каменем Діоніса - бога вина. У Стародавній Греції ємності для вина робили саме з нього, так-як вірили, що аметист не дасть сп'яніти. Саме слово «аметист» означає «не п'яний» (а - це «не», methystos - «п'яний»). Нещодавно кращі винороби і професійні сомельє заново відкрили цю давню традицію, вони почали додавати у вино аметисти і добилися дивовижних результатів. Однак зараз аметисти не кладуть прямо у вино, як це робили стародавні греки. Наш фіал VitaJuwel Vino пом'якшує винні кислоти, надаючи смаку цьому напою особливу делікатність. Вилийте вино з пляшки в декантер, помістіть у нього фіал і почекайте 7-10 хвилин. Ви будете приємно здивовані ... але не розраховуйте, що залишитеся тверезими. І БУДЬ ЛАСКА, ставтеся до вживання алкоголю відповідально!

14. Чи можна використовувати фіали VitaJuwel для чаю та кави?

Для приготування чаю і кави ви можете використовувати оброблену фіалами VitaJuwel воду, але заливати саму голку гарячою водою не можна. З базового курсу фізики ми знаємо, що кип'ятіння змінює структуру води. Тому на воду, оброблену камінням, воно вплине теж. Багато наших клієнтів вважають, що чай, приготований з нашої води набагато повніше розкриває свій аромат.

15. Яка комбінація дорогоцінного каміння найкраще підійде для мене?

Ми дуже ретельно підбирали 17 комбінацій дорогоцінних каменів, які задовольнять будь-які ваші потреби. Кожна комбінація працює над різними аспектами вашого життя. Підбираючи собі бленд, відштовхуйтесь від цілей, для яких ви хочете використовувати наш фіал. Подумайте про ваші особливі потреби і бажання. З нашого досвіду завжди варто довіряти своєму першому імпульсу. Якщо ж його не було, то ви можете, як і більшість наших нових клієнтів, почати з комбінації ЗДОРОВ'Я. Це базове, відмінно збалансоване поєднання дорогоцінних каменів застосовувалося сотнями років і випробувано на цілих поколіннях шанувальників Gemwater.

16. Як виготовляють фіали?

Кожен фіал VitaJuwel виготовлений вручну майстрами-склодувами в Богемії з безсвинцевого скла преміальної якості і відібраних вручну дорогоцінних каменів. На те, щоб нагріти, розплавити і остудити 1 фіал потрібно близько 24 хвилин. Наша технологія має міжнародний патент. Всі дорогоцінні камені ми закуповуємо за справедливою ціною. Перед тим, як потрапити у фіал вони проходять особливий, 8-ступеневий процес очищення. Фіал наповнюють особливою рідиною, щоб каміння у ньому не покривалося мохом, а сама вона не помутніла згодом. Це натуральна і абсолютно безпечна рідина, навіть якщо ви її випадково проковтнете, вона не заподіє вам шкоди.

17. Що робити, якщо фіал пошкоджений?

Перед кожним застосуванням огляньте фіал і переконайтеся, що він цілий. Якщо на ньому з'явилися тріщини чи інші пошкодження, негайно припиніть експлуатацію. Пошкоджені фіали небезпечні і можуть завдати шкоди вашому здоров'ю. Рідина всередині фіала НЕ небезпечна. Якщо ви проковтнули шматочок фіалу, НЕГАЙНО ЗВЕРНІТЬСЯ ЗА МЕДИЧНОЮ ДОПОМОГОЮ.

18. Чи можу я замінити камені в фіала?

Наші фіали з дорогоцінним камінням герметичні. Тому міняти суміш фіала з дорогоцінним камінням неможливо. Досвід показує, що найбільш гігієнічним способом приготування дорогоцінної води є використання герметичних фіалів. В даний час ми пропонуємо фіали з 17 відмінними блендами дорогоцінних каменів, дотримуючись вікових традицій та "рецептів".

19. Чи можна поєднувати різні фіали в одному декантері?

Ми не рекомендуємо діяти таким чином. Це все одно що змішати яблучний сік з апельсиновим. Швидше за все, вам не сподобається. Кожна наша комбінація випробувана на тисячах людей.

20. Хто автор ідеї?

Автор ідеї - наш засновник, Евальд Айзен, напевно, самий відданий шанувальник води з дорогоцінними каменями в Південній Німеччині. Раніше він додавав камені безпосередньо у питну воду. Але в 2007 році він втомився постійно їх чистити, йому набридло, що з часом камені темніють. Евальд просидів кілька безсонних ночей, створюючи десятки креслень, провів багато часу, обговорюючи свою ідею з майстрами-склодувами з Богемії. У результаті народилася концепція створення фіалів VitaJuwel. Спочатку він замовив фіали для себе, друзів і родичів, потім їх друзі захотіли собі такі ж, попит дуже швидко виріс. На сьогоднішній день Евальд і двоє його синів разом зі своїми співробітниками відкрили філії в Південній Німеччині, Австрії і Каліфорнії. Продукція для обробки води дорогоцінними каменями продається численним дистриб'юторам і тисячам клієнтів по всьому світу.