page_img

VITAJUWEL рекомендують

Головна
VITAJUWEL рекомендують

Ребекка Соні

 

Засновниця проекту «RISE - ELITE»

Триразова олімпійська чемпіонка (брас), 2008 рік \ 2012 рр. Триразовий срібний призер Олімпійських ігор (брас), 2008 рік \ 2012 8 світових рекордів у плаванні брасом

"Я брала участь в Олімпійських іграх, тому я дуже добре знаю, як сильно вода необхідна для підтримки гарної фізичної форми. Продукція VitaJuwel допомогла мені налагодити щоденний питний режим. Моя пляшечка ViA мотивує мене пити більше найкращої у світі води. "

www.rebeccasoni.com

Дізнатись більше >>

КЛУБ «WELLNESS HUB»

З того моменту, як я відкрила для себе VitaJuwel, я була під великим враженням від усієї лінійки і від таланту людей, що створили цей бренд. Продукція привернула мене тим, що вона виготовлена ​​вручну, має гарний дизайн і тим, що її можна використовувати не один раз. Спочатку я вирішила побалувати пляшкою Via себе, а потім придбала ще кілька для членів моєї сім'ї. Досить скоро ми стали пити тільки з пляшок VitaJuwel ... і крапка! У цієї води такий приємний смак, а пити її з пляшечки Via - це чисте задоволення. Моя пляшечка дозволяє мені пити достатньо води, щоб підтримувати баланс і енергію протягом всього дня.

 

Оцінивши переваги і смак води GemWater, я вирішила, що важливо зробити її частиною оздоровчої програми в клубі «Mercedes Jalil Wellness Hub». Сьогодні наші клієнти не тільки насолоджуються перевагами обробленої дорогоцінними каменями води, а й дбають про навколишнє середовище, відмовившись від одноразових пляшок.

Мерседес Джаліл

 

Консультант по здоровому харчуванню

www.mercedesjalil.com

Дізнатись більше >>

Виноробня «ST. FRANCIS WINERY&VINEYARDS»

«Всі наші співробітники, включаючи мене, із задоволенням п'ють воду VitaJuwel кожен день. Ми виставляємо графини з унікальними фіалами у ряд, щоб вони виглядали ще більш привабливо.Фіали завжди привертають увагу наших гостей, вони починають задавати питання про позитивний вплив на здоров'я обробленої таким чином води та вина. Як правило, після цього вони купують один або кілька продуктів VitaJuwel для себе або у подарунок друзям або родичам».

 

Координатор по обслуговуванню і продажу Шерон Вестфаль

www.stfranciswinery.com

Дізнатись більше >>

Готель The Roosevelt

«Ми поставили диспенсер VitaJuwel Grande в кімнату відпочинку для наших гостей і їм він усім дуже сподобався! Він прекрасно вписується в інтер'єр, з ним склянка води перетворюється на джерело задоволення. Завдяки цьому гості проводять в цій кімнаті більше часу, читають рекламні брошури, а на виході вони проходять повз зони, де можна придбати продукцію VitaJuwel. Це ідеальний маркетинг.»

 

Джилл Хайдер

Директор по spa-послугам у готелі The Roosevelt, у м. Нью-Орлеан

www.therooseveltneworleans.com

Дізнатись більше >>

Ганна Елькьяер

"Я користуюся пляшкою ViA кожен день, щоб підтримувати водний баланс і збільшити активність під час занять йогою, особливо це допомагає в Бікрам-йога практиках, в ході яких обов'язково треба пити». Моїх учнів приваблює вид пляшечки, вони починають питати мене про її властивості. Я з радістю ділюся водою, наповненою енергією дорогоцінних каменів з мого графина Gemstone з моєю родиною і друзями, їм дуже подобається смак води і дизайн графина. "

Йога-тренер і Генеральный директор «Conscious Teachings» у Данії

annaelkjaer.com

Дізнатись більше >>

Шість почуттів

Компанія «Soneva Group» - лідер на ринку управління преміальними і екологічно безпечними курортними об'єктами. «Soneva Group» зробила прорив серед міжнародних готельєрів в області екологічної безпеки та дбайливого ставлення до навколишнього середовища. У готелях Групи гостям не подають закуплену у зовнішніх постачальників воду. Замість цього вони очищають питну воду самі. Спочатку її перевіряють на наявність забруднювачів, а потім фільтрують. Додатково при подачі гостям воду збагачують енергіяєю дорогоцінних каменів VitaJuwel. У номері, за обідом в ресторані і в spa-зоні нашим гостям подають найкращу воду. Ми робимо це з поваги до природи, здоров'я і благополуччя людей.

Дізнатись більше >>

Тюнде Торхоши

«Відповідно до початкових значень абревіатури SPA - Sanus per Aquam (Здоров'я від води), ми застосовуємо воду з дорогоцінними каменями як важливу складову частину наших процедур вже тривалий час».

Наша мета - подарувати нашим гостям гармонію тіла і душі за рахунок внутрішніх і зовнішніх процедур. Тому ми використовуємо косметику власного виробництва і воду gemwater, підбираючи індивідуальні програми для наших гостей. До, під час та після процедур наші гості насолоджуються VitaJuwel.

Директор по СПА-послугам та косметології готелей «Spirit Hotel ThermalSpa» и «NaturMed Hotel Carbona».

Дізнатись більше >>

Бігати - тільки з GEMWATER

«Я - персональний тренер, і моя найголовніша порада моїм клієнтам звучить так: беріть на тренування побільше води і не чекайте спраги, щоб попити. Під час фізичних вправ температура нашого тіла підвищується, ми потіємо і втрачаємо багато рідини. Пляшка води об'ємом 500 мл перед тренуванням - це найідеальніший спосіб її почати. Через зневоднення ви можете відчути втому і дискомфорт. Займатися спортом має бути весело, тому пийте більше води. Я завжди беру пляшку ViA в спортзал і на пробіжку».

Роксана Штрассер

Персональный тренер

 www.roxisecke.de

Дізнатись більше >>

Джес Марон

«Я вже багато років п'ю воду, оброблену дорогоцінними каменями від VitaJuwel, різницю в смаку із звичайною очищеною водою я відчув відразу». Смак нагадав мені воду з гірського джерела, я відчув, що її структура дійсно змінилася. Цю воду я пропоную всім, хто приходить до мене на масаж, всі вони дивуються, коли я показую їм фотографії зі змінами в молекулярній структурі води, яка стає схожою на сніжинки. Деякі кажуть, що така вода схожа на джерельну, що вони пили в дитинстві. Інші відчувають, як енергія розливається по тілу. Я дуже радий, що життя звело мене з продукцією VitaJuwel і з чудовими співробітниками цієї компанії, я сміливо рекомендую цю продукцію як для домашнього, так і для комерційного застосування. Вип'ємо ж за хорошу воду! »

Майстер аккупунктурного массажу у центрі «Indigo Intuitive Acupressure Massage»

 jessmaron.com

Дізнатись більше >>

Мішель Велті

 

«Я по-справжньому закохалася в VitaJuwel! Для мене це абсолютно новий досвід. Після обробки дорогоцінними каменями VitaJuwel вода стає смачніше і поживніше. Продукти VitaJuwel радують погляд, мають цілющі властивості, ощелачують і насичують киснем, знижують вміст токсинів ?! Так! Кожен недільний ранок я мию всі мої пляшки VitaJuwel, наповнюю їх свіжою водою, щоб використовувати їх в робочі дні, коли я дуже зайнята. Якщо моя пляшечка VitaJuwel зі мною, я не забуду попити водички. Для мене честь пропонувати ці чудові сосуди в моєму оздоровчому центрі в Північній Каліфорнії, а також моїм клієнтам по всьому світі. Я дякую творцям VitaJuwel за те, що ви представили світові таку чудову продукцію. Вода - це ЖИТТЯ, і я вибираю VitaJuwel, щоб жити повноцінно ».

Власниця «Redwood Raindrop Harmonic»

www.redwoodraindrops.com

Дізнатись більше >>