page_img
Головна
VITAJUWEL рекомендують
Готель The Roosevelt

Готель The Roosevelt

     Багато готелів вважають, що у них незабутнє минуле. Але мало хто може сказати, що їхня історія сягає корінням у легенди. «Roosevelt» за свою вікову історію бачив практично все, приваблюючи імена, які наповнюють томи «Хто є хто в американській історії» або «Образ життя багатих і знаменитих».

     Сонні і Шер, Френк Сінатра, Джуді Гарланд, Мерилін Монро - всі вони обідали або приймали тут гостей. Марлен Дітріх була серед відомих виконавець, які виступали у Блакитній кімнаті. У її випадку це був близький до кінця довгої кар'єри в 1975 році, і вона просила кисню між піснями. Тут були Дуглас Фербенкс-молодший, Одрі Хепберн, Джинджер Роджерс і Боб Хоуп. І стиль, і краса, адже якими ще слова краще описати Грейс Келлі? Від політики до королівської сім'ї, ми вітали багатьох президентів США, включаючи Келвіна Кулиджа, Дуайта Ейзенхауера, Джеральда Форда і Білла Клінтона.

     Спа-салон Waldorf Astoria в готелі «Roosevelt» - це рай для абсолютного розслаблення і безперервного спокою. Спа-послуги підбираються виходячи з індивідуальних потреб, процедури адаптовані до вашого типу шкіри, статурі і віком.

     Відчути повне омолодження тіла та приплив енергії нам допомагає Gemwаter від Vitajuwel. А витончені судини для води виглядають респектабельно і стильно, що відповідає нашому духу.

06.12.2021

Новий коментар

Коментари