Головна
Інформація

Інформація

Хочете дізнатися більше про вартість доставки, способах оплати та інше?
Тут ви знайдете всю необхідну інформацію.

Доставка Способи оплати Повернення коштів Правила та умови

Доставка

Доставка у межах України БЕЗКОШТОВНА, за умови відправки на будь-яке відділення Нової пошти. Індивідуальна доставка, або доставка у країни СНД здійснюється за тарифами компаній перевізників.

Способи оплати

  • MonoPay
  • Visa/MasterCard
  • MasterPass
  • GooglePay
  • Безготівковий переказ з розрахункового рахунку

Ми виконаємо ваше замовлення, як тільки зареєструємо ваш платіж на нашому банківському рахунку. Неоплачені замовлення будуть зарезервовані протягом 30 днів. Після цього ми видалимо неоплачені замовлення.

 

 

Повернення коштів

Усі покупки продуктів VitaJuwel на цьому сайті є остаточними і не можуть бути повернуті, або замінені, якщо вони мають механічні пошкодження.

Правила та умови

1. Загальні умови

1.1.  Усі поставки, послуги та пропозиції компанії VitaJuwel (ФОП Гуцало А.В., далі – компанія) надаються згідно з цими умовами продажу. Вони діють з моменту придбання товарів або прийняття послуг.

1.2. Ці правила та умови також зберігають чинність для всіх майбутніх господарських операцій, навіть якщо вони не були чітко узгоджені окремо.

1.3. Умови замовника, що суперечать або відрізняються від цих правил, компанією не приймаються до уваги інакше як за прямої письмової домовленості.

1.4. Наші правила та умови діють, навіть якщо ми усвідомлюємо суперечливість та протилежність умов замовника, якщо ми доставляємо без застережень.

1.5. Письмова заявка є визначальним фактором для визначення обсягу доставки та надання послуг. Доповнення, поправки та зміни, що будуть вчинені пізніше, потребують обов’язкового письмового підтвердження від компанії.

1.6. Допоки чіткі зміни не погоджені у письмовому вигляді, діють виключно умови, що зазначені нижче, а саме:

2. Пропозиції та ціни

2.1. Пропозиції, що містяться в брошурах, рекламі, на сайті www.vitajuwel.com.ua, тощо, - особливо щодо ціноутворення - можуть бути змінені та не є обов'язкові. Компанія дотримується спеціально підготовлених пропозицій протягом строку їх дії, зазначеному у джерелах поширення інформації.

2.2. Усі ціни діють для базису поставки франко-завод (EXW), включаючи упаковку, але без витрат на доставку, а також потенційного страхування транспорту.

2.3. Компанія залишає за собою право змінювати ціни у разі збільшення та/або зменшення ціноутворення матеріалів або інших закупівельних складових навіть після підписання контракту/прийняття заявки на поставку та/або послугу.  Зміна ціни доводиться до замовника окремим повідомленням. Замовник у будь-якому разі має право відмовитися від договору/замовлення у разі підвищення цін.

3. Умови платежу

3.1. Як правило, оплата здійснюється шляхом передплати замовленого товару/послуги через платіжні сервіс безпосередньо на сайті або переказом належних до сплати коштів на рахунок компанії.

3.2. За запитом замовника, компанія може надати окремий рахунок для проведення оплати.

3.3. Оплата товару вважається здійсненою у повному обсязі у разі надходження розрахунку у повному обсязі на рахунок компанії.

3.4. Компанія має право притримати замовлення, що оплачене не у повному обсязі, до наступного за днем повної оплати дня.

3.5. За окремою домовленістю замовник може самостійно організувати доставку товару, але відвантаження товару у будь-якому разі здійснюється після повного та остаточного розрахунку.

4. Доставка

4.1. Доставка товару здійснюється виключно за попереднього чіткого письмового узгодження із компанією. Так, письмове узгодження має в обов’язковому порядку містити спосіб доставки, оператора послуги з доставки, контактні дані отримувача (ПІБ, номер телефону), дату(строк) доставки, адресу доставки. Як правило, дані щодо доставки надаються Замовником безпосередньо у замовленні. Строк відправки оплаченого замовлення складає 1-2 робочі дні.

4.2. Період доставки починається з дати  підтвердження замовлення компанією. Термін доставки може бути продовженим за повідомленням компанії замовника у разі відсутності товару у наявності.

4.3. Замовник має право відмовитися від замовленого товару у разі затримки поставки більше ніж на 20(двадцять) календарних днів.

4.4. Компанія несе відповідальність відповідно до діючого законодавства. Потенційні вимоги замовника до компанії внаслідок невиконання договірних угод обмежуються сумою фактично сплачених замовником грошових коштів. Будь-яка відповідальність компанії виникає виключно внаслідок безпосередніх навмисних та грубо недбалих порушень правил та умов, що призводять до невиконання поставки. За відсутності вини, компанія не несе жодного виду відповідальності.

4.5. Якщо невиконання доставки не є наслідком навмисного порушення договору з боку компанії, відповідальність за відшкодування збитків компанія не несе.

5. Доставка, перехід ризиків

5.1. При доставці ризик втрати та/або пошкодження товару переходить до замовника з моменту відвантаження (передачі перевізнику, транспортній компанії) товару. У разі зволікання замовника з організацію доставки, ризик втрати та/або пошкодження товару виникає з дня повідомлення компанією замовника про готовність товару до відвантаження. У будь-якому разі усі ризики по схоронності товару при доставці  несе замовник.

5.2. Переданий перевізнику товар повинен бути уважно та прискіпливо оглянутий замовником при отриманні. Усі вантажі, які мають видимі пошкодження упаковки мають бути негайно, під час приймання, заявлені до відшкодування замовником до перевізника. Одночасно із заявленням претензій перевізнику, замовник повідомляє  компанію про виявлені пошкодження та недоліки.

5.3. Компанія має право на поставку товару та надання послуг частинами в залежності від наявності товару та/або можливості надання послуги.

6. Відповідальність, гарантія

6.1. Відповідальність застосовується лише до збитків, що виникають на території України. Будь-яка подальша відповідальність, ніж зазначена нижче, виключається.

6.2. У разі виявлення недоліків придбаних товарів, компанія може обрати на свій власний розсуд наступні шляхи вирішення претензії:

- усунення дефектів;

- заміна дефектних елементів на елементи належної якості.

У разі усунення дефектів розмір витрат обмежується ціною придбання. У разі неможливості виправити виявлені недоліки, замовник може прийняти рішення відмовитися від договору або пропорційно знизити ціну.

6.3. Компанія зазначає, що використовувані дорогоцінні камені - це натуральні продукти, які можуть відрізнятися за формою та кольором. Потенційно можуть з'являтися природні виділення, які не впливають на використання кінцевого продукту. Такі прояви матеріалу не є  дефектом та не наділяють замовника правом виставляти претензію щодо дефектів товару.

6.4. Компанія несе відповідальність у межах отриманих грошових коштів у разі доведення  замовником прямого наміру та грубої недбалості компанії щодо створення збитків замовнику.

6.5. Компанія  не несе відповідальності за збитки, які не були заподіяні замовнику безпосередньо поставленими товарами.

6.6. Не надається гарантія на шкоду, спричинену з таких причин: неналежне або неправильне використання; нехтування інформацією про товар замовниками або третіми особами; природній знос; помилкове або недбале поводження; неправильний спосіб експлуатації; хімічні, електрохімічні або електричні впливи, механічні пошкодження.

6.7. Гарантія не розповсюджується на товар, щодо якого замовник або будь-які треті особи здійснили втручання, ремонт, заміну елементів без письмового підтвердження компанією або погодження способу та засобів ремонту.

6.8. Компанія підтверджує, що поставлений товар не має дефектів, виготовлений з використанням новітніх технологій та за умови належного використання здійснює сприятливий вплив.

6.9. Строк будь-якого звернення до компетентного суду обмежений загальним строком звернення за цивільним законодавством України в один рік.

7. Забезпечення права власності, право відмови від договору

7.1. Поки всі основні та додаткові платежі за  договором поставки не будуть сплачені замовником, компанія залишає за собою право власності на товар.

7.2. Якщо замовник поводиться всупереч умовам договору, компанія вправі вимагати повернення поставлених товарів.

7.3. У випадку накладення арешту або інших втручань третіх осіб, замовник повинен вказати на власність компанії і негайно повідомити компанію. За дії будь-яких третіх осіб по відношенню власності компанії несе відповідальність замовник, що допустив такі неправомірні дії, в тому числі за понесені судові та позасудові витрати.

7.4. Застосування компанією права власності щодо товару та накладення арешту у разі необхідності не розглядається як відмова від договору. 

8. Захист даних, конфіденційність

8.1. Вся інформація, яку отримує компанія відносно замовника, обробляється конфіденційно із дотриманням національного законодавства про персональні дані. Здійснюючи замовлення, замовник погоджується на передачу, обробку та зберігання його даних компанією з метою виконання договірних відносин.

9. Перепродаж

9.1. Жоден замовник не має права використовувати придбаний у компанії товар з комерційною метою (подальший перепродаж) без попереднього письмового дозволу компанії.

9.2. Дозвіл  може бути відхилено на розсуд компанії.

9.3. У разі порушення п. 9.1. цих правил та умов, замовник сплачує на користь компанії договірний безумовний штраф у розмірі, що еквівалентний 25 000,00 євро за кожен окремий факт комерційного використання, який вважається індивідуальним порушенням.

10. Юрисдикція, місце виконання, Закон, що застосовується

10.1. Діюче національне законодавство України - це виключна юрисдикція для всіх розбіжностей, що безпосередньо або опосередковано випливають із договірних відносин. Це ж справедливо, якщо замовник не має загальної юрисдикції в країні або переніс своє місце проживання або звичайне місце проживання в іноземну країну після замовлення товару/послуги або звичайне місце проживання якого невідоме на момент оплати.

10.2. Місцем виконання всіх платежів замовником є Україна. Валюта платежу – гривня.

11. Заключні положення.

11.1. Якщо будь-яка частина цих правил та умов буде визнана недійсною, решта умов продовжують діяти для сторін.  

VITAJUWEL Україна

ФОП Гуцало А., 2020 рік.