miranda kerr bottle

Міранда Керр рекомендує...

... Пляшечка з розовим кварцем VitaJuwel для догляду за шкірою Kora Organics:

«Моє Noni Glow не було б повним без насичення протягом дня смачною природною водою».

Перегляд @ Kora Organics
miranda kerr
via
НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ ВОДОЮ, ДЕ ЗАВГОДНО

ПЛЯШКА VIA

Наша найпопулярніша оригінальна пляшка з дорогоцінними каменями оснащена герметичним, міцним гемподом. Найпростіше рішення для приготування кришталево чистої води, що ідеально структурована. Її скляний циліндр преміум-класу і компоненти з нержавіючої сталі роблять його вічною прикрасою для води. Інших пляшок з водою ви більше не забажаєте.

Дізнатись більше >>
via_fitness
via_fitness
via
СТВОРІТЬ СВІЙ ВЛАСНИЙ ПРОСТІР

ДЕКАНТЕР ЕРА

Створені на небесах: наші оригінальні фіали, виготовлені вручну, наповнені яскравою добіркою дорогоцінних каменів ідеально поєднуються з елегантним графіном Ера. Насолоджуйтесь свіжою водою, як із життєдайного джерела. Коли функціональність зустрічається з елегантністю – народжується досконалість.

Дізнатись більше >>
via
ПИЙТЕ ВОДУ СТИЛЬНО

ДИСПЕНСЕР GRANDE

Уявіть, що у вашому будинку, торговому залі або офісі є чудовий фонтан. Диспенсер Grande - це справжній витвір мистецтва, з яким можна потішити сім'ю, друзів, гостей і клієнтів свіжою водою Gemwater. Це ідеальна «сцена» для прекрасних фіалів з дорогоцінними каменями Gemstone.

Дізнатись більше >>
via_fitness

Ми це любимо

insta drewbarrymore vitajuwel recomend vitajuwel recomend 2 vitajuwel recomend 3

Чари, що ви полюбите

ПРИГОТУЙТЕ GEMWATER ЗА 7 ХВИЛИН

seven-minutes-img

Наповніть свій Графин, Диспенсер або Пляшку питною водою.

seven-minutes-img

Зачекайте 7 хвилин. ( Приготуйте собі сендвіч або напишіть своєму найкращому другові останні новини).

seven-minutes-img

Насолоджуйтесь небесною Gemwater, подібною до свіжої води з природного гірського джерела!

Більше Vitajuwel Gemwater, що ви полюбите

vitajuwel for wine

ФІОЛІНО ДЛЯ ВИНА

Створено для враження. Виготовлена вручну крапля з дорогоцінним камінням- це міні-версія наших оригінальних фіалів, наповнена прозорим кварцем, аметистом та гранатом. Помістіть її у склянку води чи вина, вдихнувши у них життя, та отримуйте насолоду від цієї миті.
Дізнатись більше >>

bottles

НАСАДКА З ТРИМАЧЕМ

Проявіть трохи любові до своєї пляшки ViA та зробіть її стильнішою за допомогою нашої ViA LOOP. Ці силіконові насадки зі зручною ручкою існують у чорному, білому кольорах та кольорі аметисту.


Дізнатись більше >>

for wine

ДЕКАНТЕР ДЛЯ ВИНА

Шукаєте найелегантніший спосіб здивувати ваших друзів витонченою дегустацією? Наш витончений декантер і оригінальний фіал Vino Gemstone, наповнений дорогоцінним аметистом (винний камінь!), дозволить вам скуштувати таке вино як ніколи!


Дізнатись більше >>

Що робить нас провідним виробником коштовної води.

Історії Vitajuwel

about

НАША МІСІЯ

Вдома у Баварських Альпах і у Каліфорнії ми прагнемо створювати наші вироби дбайливо, враховуючи традиції. Місія нашої родини досі така ж, як і в 2007 році: представити вам чудові аксесуари, які допоможуть вам вести здорове та щасливе життя з НЕБЕСНОЮ ВОДОЮ!
Дізнатись більше >>

vitajuwel rebecca

ЗА ЗОЛОТОМ

Золота олімпійська медалістка Ребекка Соні знає, наскільки принципово важливою є якість води для функціонування вашого організму. Подивіться, як вона закохалася у дорогоцінну воду від VitaJuwel.
Дізнатись більше >>

bottle wine

THINK GREEN

Тільки у США 3000 використаних пластикових пляшок викидаються у той час, як ви читаєте це речення! Допоможіть нам припинити цю жахливу звичку, так ви можете зберегти довкілля за допомогою пляшки ViA.
Дізнатись більше >>