Головна
Диспенсери
Енергія – Набір Gemwater XXL
  • Енергія – Набір Gemwater XXL
  • image

Енергія – Набір Gemwater XXL

- Прозорий кварц - Смарагд -

Рішення для великих компаній. Даний комплект стане вашим ідеальним помічником, якщо вам потрібно напоїти водою групу людей: дозатор включає в себе 7,5 л. води, обладнаний краном, кришкою, підставкою і фірмовим фіалом Gemstone від VitaJuwel.

13976 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Цей набір стане ідеальним рішенням, коли вам необхідно напоїти групу рідних, друзів, гостей, колег або клієнтів. Забудьте про непривабливі пластикові дозатори і запропонуйте всім воду відмінної якості. Набір включає в себе скляну підставку, скляну ємність для води (з краном і кришкою з нержавіючої сталі) і фірмовий фіал «ЕНЕРГІЯ» від VitaJuwel. Наливаючи воду з нашого бездоганного дозатора Grande, ви отримаєте найбільш повне, яскраве задоволення від води з дорогоцінними каменями VitaJuwel. Дозатор Grande - це найбільш сучасне рішення, яке впишеться у будь-який інтер'єр і підійде тим, кому потрібно напоїти групу рідних або гостей одночасно. Обсяг дозатора - 7,5 л. До нього підійде будь-який фіал Gemstone стандартного розміру. Фіал буде надійно закріплений в дозаторі за допомогою кришки, він буде прекрасно експонований, тому усі зможуть оцінити ваш вибір і насолодитися його красою. Дозатор Grande ідеально підійде для сімейних заходів або корпоративних вечірок. З ним ви зможете подати гостям великий обсяг води легко і стильно. Здивуйте родину і друзів з набором GemWater XXL.

У 11 столітті настоятелька монастиря і цілителька Хільдегарда Бінгенська писала: «Уся зелень природи зосереджена у смарагді». Смарагд - це кристал серця. Він означає оновлення і відродження. Цей дивовижний «кристал зростання» був джерелом захоплення у багатьох культурах протягом більше шести тисяч років і вважався символом вічного життя у стародавньому Єгипті. Смарагд підвищує самооцінку, має омолоджуючий і відновлювальний ефект. Смарагдова GemWater наповнить вас життєвою енергією природним чином!

За видом каміння

Прозорий кварц, Смарагд

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, дозатор, підставка, кран, кришка
Специфікація
ємність 7 літрів, загальна висота: близько 50см (включаючи фиал 56 см), діаметр близько 20 см
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, скло без важких металів, нержавіюча сталь, кераміка
Догляд
фіал миють вручну, дозатор можна мити в посудомийній машині