Головна
Диспенсери
Місяць – Набір Gemwater XXL
  • Місяць – Набір Gemwater XXL

Місяць – Набір Gemwater XXL

- Прозорий кварц - Райдужний місячний камінь -

Рішення для великої компанії. Даний комплект стане вашим ідеальним помічником, якщо вам потрібно напоїти водою групу людей: диспенсер вміщує в себе 7,5 л. води, оснащений краном, кришкою, підставкою і фірмовим фіалами Gemstone від VitaJuwel.

10750 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Цей набір стане ідеальним рішенням, коли вам потрібно напоїти групу рідних, друзів, гостей, колег або клієнтів. Забудьте про непривабливі пластикові диспенсери і запропонуйте усім воду відмінної якості. Набір включає у себе скляну підставку, скляну ємність для води (з краном і кришкою з нержавіючої сталі) і фірмовий фіал «МІСЯЦЬ» від VitaJuwel. Наливаючи воду з нашого бездоганного диспенсера Grande, ви отримаєте найбільш повне, яскраве задоволення від води з дорогоцінними каменями Vitajuwel. Диспенсер Grande - це найсучасніше рішення, яке впишеться в будь-який інтер'єр і підійдемо тим, кому потрібно напоїти групу рідних або гостей одночасно. Обсяг диспенсера - 7,5 л.,

До нього підійде будь-який фіал Gemstone стандартного розміру. Фіал буде надійно закріпленио у диспенсері за допомогою кришки, його буде прекрасно експоновано, тому усі зможуть оцінити ваш вибір і насолодитися його красою. Диспенсер Grande ідеально підійде для сімейних заходів або корпоративних вечірок. З ним ви зможете подати гостям великий обсяг води легко і стильно. Здивуйте родину і друзів з набором GemWater XXL.

Комбінація МІСЯЦЬ тісно пов'язана з енергією цієї планети, тому вона більше підходить для жінок. Традиційно цілителі застосовували ці камені, щоб посилити інтуїцію, відкрити серцевий центр і досягти балансу з життєвими циклами. Мудрі жінки знають про вплив місяця на їхнє тіло. Вібрації райдужного місячного каменю у світлі повного місяця створюють енергії, що сприяють рефлексії і заспокоєнню. Навіть чоловікам може бути корисно підживити свою більш м'яку - жіночну сторону.

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, графин, підстава, кран, кришка
Специфікація
ємність 7 літрів, загальна висота: близько 50 см (включаючи фіал 56 см), діаметр близько 20 см
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, скло без важких металів, нержавіюча сталь, кераміка
Догляд
фіал миють вручну, дозатор можна мити в посудомийній машинці