Головна
Диспенсери
П'ять елементів – Набір Gemwater XXL
  • П'ять елементів – Набір Gemwater XXL
  • image

П'ять елементів – Набір Gemwater XXL

- Аметист - Океанський халцедон - Рожевий кварц - Скам'яніле дерево - Халцедон -

Рішення для великої компанії. Даний комплект стане вашим ідеальним помічником, якщо вам потрібно напоїти водою групу людей: дозатор включає в себе 7,5 л. води, оснащений краном, кришкою, підставкою і фірмовим фіалом Gemstone від VitaJuwel.

13136 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

 

Цей набір стане ідеальним рішенням, коли вам необхідно напоїти групу рідних, друзів, гостей, колег або клієнтів. Забудьте про непривабливі пластикові дозатори і запропонуйте всім воду відмінної якості. Набір включає в себе скляну підставку, скляну ємність для води (з краном і кришкою з нержавіючої сталі) і фірмовий фіал «П'ЯТЬ ЕЛЕМЕНТІВ» від VitaJuwel. Наливаючи воду з нашого бездоганного дозатора Grande, ви отримаєте найбільш повне, яскраве задоволення від води з дорогоцінними каменями VitaJuwel.

 

Дозатор Grande - це найбільш сучасне рішення, яке впишеться в будь-який інтер'єр і підійде тим, кому потрібно напоїти групу рідних або гостей одночасно. Обсяг дозатора - 7,5 л. До нього підійде будь-який фіал Gemstone стандартного розміру. Фіал надійно закріплюється у дозатор за допомогою кришки, його буде прекрасно експоновано, тому всі зможуть оцінити ваш вибір і насолодитися його красою. Дозатор Grande ідеально підійде для сімейних заходів або корпоративних вечірок. З ним ви зможете подати гостям великий обсяг води легко і стильно. Здивуйте родину і друзів з набором GemWater XXL.

Традиційна китайська медицина розвивалася протягом останніх 5000 років. У межах даної системи здоров'я розуміють як гармонійний баланс між п'ятьма елементами: дерево необхідно для зростання, вода - для рефлексії, земля - ​​для заземлення, метал - для сили, а вогонь - для пристрасті. П'ять елементів слугують основними енергетичними «цеглинками», з яких складається уся матерія у світі. Це метафоричний опис взаємодії елементів між собою. У цю комбінацію ми включили по одному коштовному каменю кожного елемента. Збалансуйте своє життя. Скористайтеся мудрістю древніх.

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, дозатор, підставка, кран, кришка
Специфікація
ємність 7 літрів, загальна висота: близько 50 см (включаючи фіал 56 см), діаметр близько 20 см
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, скло без важких металів, нержавіюча сталь, кераміка
Догляд
фіал миють вручну, дозатор можна мити у посудомийній машинці