Головна
Пет боули
Миска для тварин - блакитна
  • Миска для тварин - блакитна

Миска для тварин - блакитна

- Нефрит - Агат - Чистий кварц - Перидот - Манганокальцит -

Проведіть експеримент: поставте поруч звичайну миску і чашу GemWater... та самостійно переконайтесь, яку воду обере ваш вихованець.

Без сумніву, він інстинктивно питеме кращу - смачну воду, що несе здоровья. Чаша для чотирилапих членів королівської сім'ї - вода що підіймає ентузіазм вашого кращого друга.

1980 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Вода - це життя. Століттями люди оживляли свою питну воду дорогоцінними каменями. Ми вважаємо, що прийшов час поділитися цією чудовою традицією з нашими чотирилапими друзями. Жива вода, свіжа немов з гірського джерела, продукується силою відібраних вручну дорогоцінних каменів.

Разом з ветеринарами і гемологами ми витратили майже два роки на пошуки ідеального бленду дорогоцінних каменів для кішок і собак. Тепер ми маємо ідеальний вибір з дорогоцінних каменів, щоб поліпшити самопочуття домашніх тварин, підвищити їх життєву силу та інтерес до води.

Наша ексклюзивна дорогоцінна суміш була створена, щоб допомогти кішкам і собакам з особливими потребами у харчуванні:

Нефрит - Життєздатність

Агат - Сила

Чистий кварц - Поінформованість

Перідот - Баланс

Манганокальцит- Соціальна поведінка

Комплектація
чаша для тварин (бамбук), скляна капсула
Специфікація
діаметр 21 см., висота 10,5 см, макс. об'єм 900 мл., ідеальний об'єм 700 мл
Матеріал
чаша з бамбука (70% бамбук / кукурудзяний крохмаль / деревна суміш, 30% штучна смола); капсула з боросилікатного скла, дорогоцінні камені, пластик без БПА, силікон
Догляд
чашу можна мити в посудомийній машинці