Головна
Пляшки VIA
ViA Аюрведа
  • ViA Аюрведа
  • image
  • image

ViA Аюрведа

Рейтинг 5/5 базується на 1 відгуках

Збалансуйте доши за допомогою цієї унікальної комбінації відібраних вручну дорогоцінних каменів та випробуйте давні індійські традиції зцілення. Повні яскравих і рясних кольорів, як фестиваль Холі в Раджастані!

5828 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Слово аюрведа означає «наука про життя», це комплексна традиційна індійська медицина. Дана концепція існує вже понад 3000 років і включає в себе лікування дорогоцінними каменями. В аюрведі вважається, що кожен дорогоцінний камінь має особливі властивості, які допомагають збалансувати доши і вилікувати певні недуги тіла або духу. Наш друг - Вальтер фон Холст, один з провідних сучасних дослідників методів лікування кристалами, допоміг нам створити комбінацію на основі семи основних аюрведичних дхату.

Ми створили цю унікальну, яскраву комбінацію, на честь зростаючого прийняття людьми альтернативних аюрведичних підходів до лікування та концепції цілення дорогоцінними каменями, тому що VitaJuwel підтримує ці методи як ніхто інший.

Код
4260228310374
Властивості кристалів
Натхнення, Ясність, Сфокусованість, Інтуїція, Уява, Мудрість, Комунікація, самовираження, відкритість, Любов, Гармонія, Баланс, Самовпевненість, Воля, Внутрішня сила, Чуттєвість, Тепло, Чутливість, Сприйняття себе, Захист, Безпека
Комплектація
скляна пляшка, кришка, капсула
Специфікація
діаметр 6,7 см, висота 22,5 см, об'єм 500мл
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінний камінь, нержавіюча сталь, пластик без BPА, силікон
Догляд
пляшку можна мити у посудомийній машині, кришку і капсулу необхідно мити вручну, перед миттям пляшку потрібно розібрати