Головна
Графіни
Аюрведа – набір Gemwater для дому
  • Аюрведа – набір Gemwater для дому
  • image
  • image

Аюрведа – набір Gemwater для дому

Рейтинг 5/5 базується на 1 відгуках

- Аметист - Білий опал - Гірський кришталь - Гранат - Лазурит - Помаранчевий кальцит - Сердолік -

Саме так і варто насолоджуватися водою. Забудьте про звичайні пластикові глечики та зробіть собі приємність пити з елегантного графина зі сліпучим Фіалом, наповненим дорогоцінними каменями. Графин Era Decanter ПЛЮС фірмовий фіал VitaJuwel - це пара, створена небом.

8768 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

У цьому комплекті є все потрібне, щоб у вас вдома завжди була вода Gemwater. Комплект включає в себе графин Era Decanter і фіал «АЮРВЕДА».

Коли ми думали про те, яким повинен бути посуд для наших прекрасних, зроблених вручну фіалів, то зрозуміли, що він має бути елегантним і доступним, а також легким і безпечним у використанні. Самі небеса з'єднали цю незрівнянну пару - наш графин Era Decanter і фіал з дорогоцінними каменями. Набір Era Decanter - кращий спосіб пригостити всіх у вашому будинку або офісі особливою водою, він, безсумнівно, буде у центрі уваги будь-якого заходу чи події.

Декантер ЕRА буде мати незрівнянний вигляд на будь-якій стільниці або на кухонному столі, а також у приміщенні для відпочинку у офісі або у конференц-залі. Графин можна мити у посудомийній машинці, його дуже легко збирати і розбирати, з ним фіал із дорогоцінними каменями буде прекрасно експоновано. Графин Era Decanter та фіал - це ідеальний і ексклюзивний посуд для коштовної води. З нашим набором ви вступите у нову еру у царині приготування дорогоцінної води.

Слово аюрведа означає «наука про життя», це комплексна традиційна індійська медицина. Дана концепція існує вже понад 3000 років і включає в себе лікування дорогоцінними каменями. В аюрведі вважається, що кожен дорогоцінний камінь має особливі властивості, які допомагають збалансувати доши і вилікувати певні недуги тіла або духу. Наш друг - Вальтер фон Холст, один з провідних сучасних дослідників методів лікування кристалами, допоміг нам створити комбінацію на основі семи основних аюрведичних дхату.

Ми створили цю унікальну, яскраву комбінацію, на честь зростаючого прийняття людьми альтернативних аюрведичних підходів до лікування та концепції зцілення дорогоцінними каменями, тому що VitaJuwel підтримує ці методи як ніхто інший.

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, скляний графин з кришкою з нержавіючої сталі
Специфікація
обсяг графина - 1,3 л, висота - 37 см, діаметр - 11 см.
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, екологічно чисте скло, нержавіюча сталь, силікон
Догляд
фіал миють вручну, графин можна мити в посудомийній машинці