Головна
Графіни
Графін Еra (1,3 л)
  • Графін Еra (1,3 л)

Графін Еra (1,3 л)

Графин Era на додаток до оригінального фіала з дорогоцінним каменем VitaJuwel для приготування GemWater- дорогоцінної води. Фіал з дорогоцінними каменями, здається, плаває всередині скляного графіна, при цьому міцно закріплюється на його кришці.

1815 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Ера встановлює нові стандарти. Замість того, щоб створювати фіали для звичайних ємностей, ми почали думати інакше: уявіть собі графин, що забезпечує яскраві та ексклюзивні налаштування для наших флаконів з дорогоцінним камінням та максимально зручний у побуті. Це графін початку нової ери у приготуванні GemWater. Уявіть собі ...

... графин, у якому фіал із блискучими дорогоцінними каменями, здається, вільно пливе.

... графин, що поставляється з кришкою, яку не слід знімати під час наливання води.

... графин, який зберігає ваш VitaJuwel GemWater як ніхто інший.

... графин, який простий у використанні і є безпечним для миття посудомийній машинці.

... графин, який міцно тримає фіал з дорогоцінним камінням, виключає тряску фіала та удари по графину, а отже, різко знижує ризик поломки.

... графин з дивовижним дизайном, який робить кейтеринг та оздоблення столу GemWater захоплюючим досвідом і привертає увагу усіх ваших гостей.

Ера (включаючи її кришку) є безпечним для посудомийної машини і вміщує 1,3 л (44 фунтів. Оз) GemWater. Фіали з дорогоцінними каменями та Decanter Era купуються окремо, або у комплекті.

Аксесуари

Комплектація
скляний графин з кришкою
Специфікація
Об'єм графина - 1,3 л, висота - 37 см, діаметр - 11 см.
Догляд
можна мити в посудомийній машині