Головна
Графіни
П'ять елементів – набір Gemwater для дому
  • П'ять елементів – набір Gemwater для дому
  • image
  • image

П'ять елементів – набір Gemwater для дому

- Аметист - Океанський халцедон - Рожевий кварц - Скам'яніле дерево - Халцедон -

Саме так і варто насолоджуватися водою. Забудьте про звичайні пластикові глечики і доставте собі приємність пити з елегантного графина із сліпучим фіалом, наповненим дорогоцінним камінням. Графин Era Decanter плюс фірмовий фіал VitaJuwel - це пара, створена небом.

5828 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

У цьому комплекті є все необхыдне, щоб у вас вдома завжди була вода Gemwater. Комплект включає у себе графин Era Decanter і фіал «П'ЯТЬ ЕЛЕМЕНТІВ».

Коли ми думали про те, яким повинен бути посуд для наших прекрасних, зроблених вручну фіалів, то зрозуміли, що він має бути елегантним і доступним, а також легким і безпечним у використанні. Самі небеса з'єднали цю незрівнянну пару - наш графин Era Decanter і фіал з дорогоцінними каменями. Набір Era Decanter - кращий спосіб пригостити всіх у вашому будинку або офісі особливою водою, він, безсумнівно, буде у центрі уваги будь-якого заходу чи події.

Декантер ЕRА буде мати незрівнянний вигляд на будь-якій стільниці або на кухонному столі, а також у приміщенні для відпочинку у офісі або у конференц-залі. Графин можна мити у посудомийній машинці, його дуже легко збирати і розбирати, з ним фіал із дорогоцінними каменями буде прекрасно експоновано. Графин Era Decanter та фіал - це ідеальний і ексклюзивний посуд для коштовної води. З нашим набором ви вступите у нову еру у царині приготування коштовної води.

Традиційна китайська медицина розвивалася протягом останніх 5000 років. У межах даної системи здоров'я розуміють як гармонійний баланс між п'ятьма елементами: дерево необхідно для зростання, вода - для рефлексії, земля - ​​для заземлення, метал - для сили, а вогонь - для пристрасті. П'ять елементів слугують основними енергетичними «цеглинками», з яких складається уся матерія у світі. Це метафоричний опис взаємодії елементів між собою. У цю комбінацію ми включили по одному коштовному каменю кожного елемента. Збалансуйте своє життя. Скористайтеся мудрістю древніх.

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, скляний графин з кришкою з нержавіючої сталі
Специфікація
об `єм графина - 1,3 л, висота - 37 см, діаметр - 11 см.
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, скло без важких металів, нержавіюча сталь, силікон
Догляд
фіал миють вручну, графин можна мити в посудомийній машинці