Головна
Графіни
Здоров'я – набір Gemwater для дому
  • Здоров'я – набір Gemwater для дому

Здоров'я – набір Gemwater для дому

- Аметист - Гірський кришталь - Рожевий кварц -

Саме так і варто насолоджуватися водою. Забудьте про звичайні пластикові глечики та зробіть собі приємність пити з елегантного графина з сліпучим фіалом, наповненим дорогоцінними каменями. Графин Era Decanter ПЛЮС фірмовий фіал VitaJuwel - це пара, створена небом.

3870 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

У цьому комплекті є, все потрібно, щоб у вас вдома завжди була вода Gemwater. Комплект включає в себе графин Era Decanter і фіал «ЗДОРОВ'Я».
Коли ми думали про те, яким повинен бути посудину для наших прекрасних, зроблених вручну фіалів, то зрозуміли, що він повинен бути елегантним і доступним, а також легким і безпечним у використанні. Самі небеса з'єднали цю незрівнянну пару - наш графин Era Decanter і фіал з дорогоцінними каменями. Набір Era Decanter - кращий спосіб пригостити всіх у вашому будинку або офісі водою з дорогоцінними каменями, він, безсумнівно, буде в центрі уваги будь-якого заходу чи події. Era Decanter буде мати гарний вигляд на будь-який стільниці або на кухонному столі, а також в приміщенні для відпочинку в офісі або в конференц-залі.

Графин можна мити в посудомийній машинці, його дуже легко збирати і розбирати, з ним фіал з дорогоцінними каменями буде прекрасно видно, при цьому вона буде в безпеці. Графин Era Decanter - це ідеальний і ексклюзивний посудину для фіала з дорогоцінними каменями. З нашим набором ви вступите в нову еру в області приготування води з дорогоцінними каменями.

Такі збалансовані комбінації використовувалися незліченною кількістю людей століттями по усьому світі для надання воді корисних властивостей. Експерти заявляють, що аметист стимулює розум і заспокоює емоції. Рожевий кварц сприяє заспокоєнню і гармонії. Гірський кришталь - це камінь ясності і сприйняття. Їх поєднання надає вам цілющу енергію. Бленд «ЗДОРОВ'Я» - це найкращий вибір для вашої питної води на кожен день. Багато наших клієнтів люблять її за м'який смак. Якщо ви маєте сумнів, з якої комбінації почати знайомство з VitaJuwel, обирайте цю.

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, скляний графин з кришкою з нержавіючої сталі
Специфікація
обсяг графина - 1,3 л, висота - 37 см, діаметр - 11 см.
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, екологічно чисте скло, нержавіюча сталь, силікон
Догляд
фіал миють вручну, графин можна мити в посудомийній машинці