Головна
Фіали
Здоров'я
  • Здоров'я
  • image
  • image
  • image

Здоров'я

- Аметист - Прозорий кварц - Рожевий кварц -

Виготовлений вручну фіал з комбінацією дорогоцінних каменів, оживляє вашу воду. Це більш ніж божественна розкіш. Це потужний інструмент, який допоможе вам:

ЗАСПОКОЇТИСЬ

ЗНАЙТІ БАЛАНС

РЕЛАКСУВАТИ

3098 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Такі збалансовані композиції використовувались незліченною кількістю людей століттями по усьому світі для надання воді корисних властивостей. Експерти заявляють, що аметист стимулює розум і заспокоює емоції. Рожевий кварц сприяє спокою і гармонії. Гірський кришталь - це камінь ясності і сприйняття. Їх поєднання надає вам цілющу енергію. Бленд «ЗДОРОВ'Я» - це найкращий вибір для вашої питної води на кожен день. Багато наших клієнтів люблять її за м'який смак. Якщо ви маєте сумнів, з якої комбінації почати знайомство з VitaJuwel, обирайте цю.

Фіали Gemstone виготовляються за традиційним запатентованому ремісничому методу майстри-склодуви в Чехії (Богемії) з безсвинцевого скла і відібраних вручну дорогоцінних каменів. Ви можете вибрати одну з 12 комбінацій дорогоцінних каменів, створених на основі стародавніх традицій лікування кристалами.

Код
4,260,228,310,015
Специфікація
довжина 35cм, діаметр 5cм
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінне каміння
Догляд
ручна мийка