Головна
Графіни
Щастя – набір Gemwater для дому
  • Щастя – набір Gemwater для дому

Щастя – набір Gemwater для дому

- Гірський кришталь - Нефрит - Помаранчевий кальцит - Сердолік -

Саме так і варто насолоджуватися водою. Забудьте про звичайні пластикові глечики та зробіть собі приємність пити з елегантного графина з сліпучим фіалом, наповненим дорогоцінним камінням. Графин Era Decanter ПЛЮС фірмовий фіал VitaJuwel - це пара, створена небом.

 

4840 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

У цьому комплекті є усе необхідне, щоб у вас вдома завжди була вода Gemwater. Комплект включає в себе графин Era Decanter і фіал «ЩАСТЯ».

Коли ми думали про те, яким повинен бути посуд для наших прекрасних, зроблених вручну фіалів, то зрозуміли, що він має бути елегантним і доступним, а також легким і безпечним у використанні. Самі небеса з'єднали цю незрівнянну пару - наш графин Era Decanter і фіал з дорогоцінними каменями. Набір Era Decanter - кращий спосіб пригостити всіх у вашому будинку або офісі особливою водою, він, безсумнівно, буде у центрі уваги будь-якого заходу чи події.

Декантер ЕRА буде мати незрівнянний вигляд на будь-якій стільниці або на кухонному столі, а також у приміщенні для відпочинку у офісі або у конференц-залі. Графин можна мити у посудомийній машинці, його дуже легко збирати і розбирати, з ним фіал із дорогоцінними каменями буде прекрасно експоновано. Графин Era Decanter та фіал - це ідеальний і ексклюзивний посуд для коштовної води. З нашим набором ви вступите у нову еру у царині приготування коштовної води.

Ви відчуваєте, що у житті вам не вистачає радості? Тоді вибирайте цю комбінацію. Вона створена для натхнення і залучення позитивного настрою. Поєднання сяючого помаранчевого кальциту і приголомшливого сердоліку (каменю життя) формує насичену ауру відкритості, красномовства і оптимізму. А ще у цю композицію входить прекрасний нефрит. Кажуть, що цей «Камінь мрії» благословляє усе, що його торкеється. Він прославився протягом останніх 6000 років тим, що привертав удачу.

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, скляний графин з кришкою з нержавіючої сталі
Специфікація
об'єм графина - 1,3 л, висота - 37 см, діаметр - 11 см.
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, скло без важких металів, нержавіюча сталь, силікон
Догляд
фіал миють вручну, графин можна мити в посудомийній машинці