Головна
Гігієна
ДОЗАТОР ЩАСТЯ! У ТОМУ ЧИСЛІ АНТИСЕПТИЧНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ РУК
  • ДОЗАТОР ЩАСТЯ! У ТОМУ ЧИСЛІ АНТИСЕПТИЧНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ РУК

ДОЗАТОР ЩАСТЯ! У ТОМУ ЧИСЛІ АНТИСЕПТИЧНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ РУК

- Гірський кришталь - Нефрит - Помаранчевий кальцит - Сердолік -

ПОДАРУНОК - зволожуючий антисептичний гель для рук.

З універсальним дозатором від VitaJuwel ви поєднуєте високу функціональність зі стильним використанням мила, масел і багато чого іншого.

Даруйте собі радість і щастя кожен Божий день. Ви можете зробити це дуже легко з кожним натисканням!

Гігієна - один із головних пріоритетів нашого часу. Регулярне миття рук і використання засобів для гігієни можуть розірвати ланцюжок інфікування та зменшити або запобігти ризику зараження.

У такі часи: ми тримаємося разом! Ось чому ми даруємо вам зволожуючий антисептичний гель для рук із натуральним ароматом лимона, що діє миттєво.

У набір входить: дозатор ЩАСТЯ від VitaJuwel та дезінфікуючий засіб для рук VitaJuwel Hygiene у формі гелю (500 мл) зі зволожуючим ефектом.

1860 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Дослідження показують, що ті, хто мислить позитивно, є не лише більш успішними, але й щасливішими, здоровішими та впевненішими. То чому б не бути щасливим у нашому повсякденному житті?

Наш новий насос-дозатор ЩАСТЯ приносить радість і щастя у ваше життя. І з кожним «натиском». Ця унікальна і підібрана вручну дорогоцінна суміш допомагає вам щодня выдчувати оптимізм та позитивний настрій. Згідно з наукою про дорогоцінні камені, глибокий помаранчевий сердолік піднімає настрій і допомагає залишатися дружньо налаштованими. Світлий помаранчевий кальцит дарує заспокійливі сонячні промені навіть у похмурі дні, тоді як заспокійливий зелений колір нефриту, згідно далекосхідної міфології, щодня приносить трохи удачі.

Дозатор ідеально підходить для ароматного мила та живильних масел для тіла. Крім того, ви можете стильно зберігати свій гігієнічний засіб для рук. Як бачите, новий дозатор пропонує безмежні можливості. Нехай ваша творчість та ваші бажання здійсняться!

Все легко. Просто наповніть насос вашим дорогоцінним милом або самоцвітним маслом. Звичайно, тут ми також гарантуємо унікальну якість VitaJuwel.

Диспенсер складається з особливо стійкого боросилікатного скла, силіконової трубки, кріплення з нержавіючої сталі для перекачування і - як у наших пляшок ViA - знімного модуля з коштовним камінням, який можна замінити під ваш настрій.

Наш дозатор можна відкрити з двох сторін. І насос, і кріплення, і модуль дорогоцінного каміння можна вивернути та легко очистити. Зауважте, що окремі деталі, за винятком скляного корпусу, не є безпечними для посудомийної машини.

За допомогою VitaJuwel ви можете насолоджуватися підібраними вручну дорогоцінними каменями та інтегрувати здорову дозу оптимізму у власне життя без трудомісткого очищення окремих дорогоцінних каменів. Герметичний модуль дорогоцінних каменів гарантує стійкий блиск каменів на усе життя та насолоду від вашої дорогоцінної суміші. З нетерпінням чекайте цього унікального аксесуара, що покращує життя і робить твій "щасливий день"!

Код
4260228313931
Комплектація
Дозатор ЩАСТЯ від VitaJuwel та дезінфікуючий засіб для рук VitaJuwel Hygiene у формі гелю (500 мл).
Специфікація
Висота приблизно 20 см, діаметр приблизно 6,7 см. | Підходить для всіх стандартних гігієнічних та дезінфекційних гелів.
Матеріал
Боросилікатне скло, дорогоцінні камені, нержавіюча сталь, пластик, що не містить BPA
Догляд
Ручне миття