Головна
Гігієна
Антисептичний гель для рук VitaJuwel
  • Антисептичний гель для рук VitaJuwel

Антисептичний гель для рук VitaJuwel

Гігієнічне очищення рук, без води та мила - завжди та скрізь.

Антисептичний гель для рук VitaJuwel містить 500 мл розчину для негайного використання без води та мила. Гігієнічний засіб, який дбайливо очищує та залишає на нашій шкірі відчуття дивовижної свіжості та ноти аромату лимону.

429 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Лікарі наголошують на необхідності регулярної дезінфекції рук. На це слід звернути особливу увагу, особливо у часи, коли все частіше зустрічаються нові бактерії та віруси. Незалежно від того, подорожуєте ви у поїзді, робите покупки чи перебуваєте вдома. У вас не завжди є можливість мити руки милом і водою.

Антисептичний гель для рук є ефективним доповненням до регулярного миття рук і тому є абсолютною необхідністю для безпечної гігієни у повсякденному житті. Це легко робити, не використовуючи води та мила, за секунди виводити 99,9% найпоширеніших збудників хвороб. Завдяки унікальній формулі нашого дезінфікуючого гелю для рук із зволожуючим ефектом, ваші руки не пересохнуть. Ефект від натурального екстракту лимона також вам сподобається. Гігієнічний засіб, який дбайливо очищує, залишаючи на нашій шкірі відчуття дивовижної свіжості.

Ми просимо уважно прочитати усю релевантну інформацію на етикетці, перш ніж використовувати гель вперше. Під наглядом дорослих, гель можуть використовувати навіть діти від 2-х років.

Інгредієнти:
60% спирт, вода, бетаїн, акрилати / C10-30 акрилатний кросполімер, гідроксид калію, цедра лимона Aurantium Dulcis, фруктове масло Litsea Cubeba, пантенол, цитраль.

Комплектація
Антисептичний гель для рук
Специфікація
500 мл, антибактеріальний, лимонний аромат, очищує і дбає миттєво
Матеріал
Пластикова пляшка, гігієнічний гель для рук
Догляд
Використовуйте без мила та води