Головна
Графіни
Вічна молодість – набір Gemwater для дому
  • Вічна молодість – набір Gemwater для дому
  • image
  • image

Вічна молодість – набір Gemwater для дому

- Авантюрин - Аквамарин - Гірський кришталь - Димчастий кварц -

Саме так і варто насолоджуватися водою. Забудьте про звичайні пластикові глечики та зробіть собі приємність пити з елегантного графина зі сліпучим фіалом, наповненим дорогоцінним камінням. Графин Era Decanter ПЛЮС фірмовий фіал VitaJuwel - це пара, створена небом.

6668 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

У цьому комплекті є все, щоб у вас вдома завжди була вода Gemwater. Комплект включає у себе графин Era Decanter і фіал «ВІЧНА МОЛОДІСТЬ».

Коли ми думали про те, яким повинен бути посуд для наших прекрасних, зроблених вручну фіалів, то зрозуміли, що він має бути елегантним і доступним, а також легким і безпечним у використанні. Самі небеса з'єднали цю незрівнянну пару - наш графин Era Decanter і фіал з дорогоцінними каменями. Набір Era Decanter - кращий спосіб пригостити всіх у вашому будинку або офісі особливою водою, він, безсумнівно, буде у центрі уваги будь-якого заходу чи події.

Декантер ЕRА буде мати незрівнянний вигляд на будь-якій стільниці або на кухонному столі, а також у приміщенні для відпочинку у офісі або у конференц-залі. Графин можна мити у посудомийній машинці, його дуже легко збирати і розбирати, з ним фіал із дорогоцінними каменями буде прекрасно експоновано. Графин Era Decanter та фіал - це ідеальний і ексклюзивний посуд для коштовної води. З нашим набором ви вступите у нову еру у царині приготування дорогоцінної води.

 

Вода - це еліксир життя! Дана комбінація каменів створена для вашої зустрічі із чистотою та ясністю, немов відчуття дивного гірського джерела у променистий ясний день. З нею ви будете жити у потоці. Якщо у наш напружений час ви приділяєте увагу детокс, то комбінація «Вічна молодість» допоможе вам очиститися на енергетичному рівні. Авантюрин застосовується для регенерації та відновлення, аквамарин - для очищення, а димчастий кварц знімає стрес. У літотерапії поєднання авантюрину, аквамарину і димчастого кварцу, застосовується для очищення тіла та розуму.

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, скляний графин з кришкою з нержавіючої сталі
Специфікація
об'єм графину - 1,3 л, висота - 37 см, діаметр - 11 см.
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, екологічно чисте скло, нержавіюча сталь, силікон
Догляд
фіал миють вручну, графин можна мити в посудомийній машинці