Головна
Фіали
Діаманти
  • Діаманти

Діаманти

- Діамантова крихта - Прозорий кварц -

Виготовлений вручну фіал з комбінацією дорогоцінних каменів, оживляє вашу воду. Це більш ніж божественна розкіш. Це потужний інструмент, який:

ДОДАСТЬ СИЛ

ПІДВИЩИТЬ ЕНЕРГІЮ

НАДАСТЬ ВІДЧУТТЯ РАДОСТІ

8250 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Кращі друзі любителів GemWater - це діаманти. Діаманти - найдорожчі камені на планеті Земля. Вважалося, що це провідники божественної енергії, призначені тільки для осіб королівської крові. Наші клієнти говорять, що це ексклюзивна комбінація надає воді найбільш насичений і гармонійний смак. Спробуйте і вам більше не захочеться пити просту воду. Обробіть звичайну воду цією комбінацією каменів і пийте як королі (або королеви). Це ідеальний подарунок для тієї, особливої людини, яку ви цінуєте більше за все у своєму житті - він унікальний, як діамантове кільце або дорогоцінне намисто. Зробіть вашу воду коштовною.

Фіали Gemstone виготовляються за традиційним запатентованим ремісничим методом майстрів-склодувів в Чехії (Богемії) з безсвинцевого скла і відібраних вручну дорогоцінних каменів. Ви можете вибрати одну з 12 комбінацій дорогоцінних каменів, створених на основі стародавніх традицій лікування кристалами.

Код
4,260,228,310,084
Специфікація
довжина 35cм, діаметр 5cм
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінне каміння
Догляд
ручна мийка