Головна
Графіни
Діаманти – набір Gemwater для дому
  • Діаманти – набір Gemwater для дому

Діаманти – набір Gemwater для дому

- Гірський кришталь - Діамантова крихта -

Саме так і варто насолоджуватися водою. Забудьте про звичайні пластикові глечики та зробіть собі приємність пити з елегантного графина зі сліпучим фіалом, наповненим дорогоцінними каменями. Графин Era Decanter ПЛЮС фірмовий фіал VitaJuwel - це пара, створена небом.

8999 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

У цьому комплекті є усе необхідне, щоб у вас вдома завжди була вода Gemwater. Комплект включає у себе графин Era Decanter та фіал «ДІАМАНТИ».

Коли ми думали про те, яким повинен бути посуд для наших прекрасних, зроблених вручну фіалів, то зрозуміли, що він має бути елегантним і доступним, а також легким і безпечним у використанні. Самі небеса з'єднали цю незрівнянну пару - наш графин Era Decanter і фіал з дорогоцінними каменями. Набір Era Decanter - кращий спосіб пригостити всіх у вашому будинку або офісі особливою водою, він, безсумнівно, буде у центрі уваги будь-якого заходу чи події.

Декантер ЕRА буде мати незрівнянний вигляд на будь-якій стільниці або на кухонному столі, а також у приміщенні для відпочинку у офісі або у конференц-залі. Графин можна мити у посудомийній машинці, його дуже легко збирати і розбирати, з ним фіал із дорогоцінними каменями буде прекрасно експоновано. Графин Era Decanter та фіал - це ідеальний і ексклюзивний посуд для коштовної води. З нашим набором ви вступите у нову еру у царині приготування дорогоцінної води.

Кращі друзі любителів GemWater - це діаманти. Діаманти - найдорожчі камені на планеті Земля. Вважалося, що це провідники божественної енергії, призначені тільки для осіб королівської крові. Наші клієнти говорять, що це ексклюзивна комбінація надає воді найбільш насичений і гармонійний смак. Спробуйте і вам більше не захочеться пити просту воду. Обробіть звичайну воду цією комбінацією каменів і пийте як королі (або королеви). Це ідеальний подарунок для тієї, особливої людини, яку ви цінуєте більше за все у своєму житті - він унікальний, як діамантове кільце або дорогоцінне намисто. Зробіть вашу воду коштовною.

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, скляний графин з кришкою з нержавіючої сталі
Специфікація
об'єм графину- 1,3 л, висота - 37 см, діаметр - 11 см.
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, екологічно чисте скло, нержавіюча сталь, силікон
Догляд
фіал миють вручну, графин можна мити в посудомийній машині