Головна
Графіни
Натхнення – набір Gemwater для дому
  • Натхнення – набір Gemwater для дому

Натхнення – набір Gemwater для дому

- Лазурит - Рутиловий кварц -

Саме так і варто насолоджуватися водою. Забудьте про звичайні пластикових глечиках і доставте собі задоволення пити з елегантного графина зі сліпучим фіалом, наповненим дорогоцінним камінням. Графин Era Decanter ПЛЮС фірмовий фіал VitaJuwel - це пара, створена небом.

6652 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

У цьому комплекті є усе необхыдне, щоб у вас вдома завжди була вода Gemwater. Комплект включає в себе графин Era Decanter і фіал «НАТХНЕННЯ».

Коли ми думали про те, яким повинен бути посуд для наших прекрасних, зроблених вручну фіалів, то зрозуміли, що він має бути елегантним і доступним, а також легким і безпечним у використанні. Самі небеса з'єднали цю незрівнянну пару - наш графин Era Decanter і фіал з дорогоцінними каменями. Набір Era Decanter - кращий спосіб пригостити всіх у вашому будинку або офісі особливою водою, він, безсумнівно, буде у центрі уваги будь-якого заходу чи події.

Декантер ЕRА буде мати незрівнянний вигляд на будь-якій стільниці або на кухонному столі, а також у приміщенні для відпочинку у офісі або у конференц-залі. Графин можна мити у посудомийній машинці, його дуже легко збирати і розбирати, з ним фіал із дорогоцінними каменями буде прекрасно експоновано. Графин Era Decanter та фіал - це ідеальний і ексклюзивний посуд для коштовної води. З нашим набором ви вступите у нову еру у царині приготування коштовної води.

Змініть світ своєю творчістю та ідеями! Ви обов'язково знайдете натхнення у склянці еліксиру GemWater з комбінацією рутилового кварцу і глибокого, небесно-блакитного лазуриту, який слугував символом духовності у Стародавньому Єгипті приблизно 6000 років тому. Сяючий рутил, із золотими прожилками, наповнює енергією і підвищує усвідомленість. Ваш мозок на 75% складається з рідини. Вчені довели, що якщо ви п'єте воду при перших ознаках спраги, то ваш мозок буде працювати набагато ефективніше. Забезпечте щоденне харчування вашому мозку з цією композицією дорогоцінних каменів.

За видом каміння

Лазурит, Рутиловий кварц

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, скляний графин з кришкою з нержавіючої сталі
Специфікація
об'єм графина - 1,3 л, висота - 37 см, діаметр - 11 см.
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, стекло без тяжелых металлов, нержавіюча сталь, силікон
Догляд
фіал миють вручну, графин можна мити в посудомийній машині