Головна
Фіали
Натхнення
  • Натхнення
  • image
  • image
  • image

Натхнення

- Лазурит - Рутиловий кварц -

Відкрийте один з найцінніших секретів природи! Наш унікальний фіал з дорогоцінними каменями з преміального скла наповнить вашу питну воду позитивною енергією. Ці камені добре підійдуть для:

УСВІДОМЛЕННЯ

СФОКУСОВАНОСТІ

САМОВІДДАНОСТІ

6458 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Змініть світ своєю творчістю та ідеями! Ви обов'язково знайдете натхнення у склянці еліксиру GemWater з комбінацією рутилового кварцу і глибокого, небесно-блакитного лазуриту, який слугував символом духовності у Стародавньому Єгипті приблизно 6000 років тому. Сяючий рутил, із золотими прожилками, наповнює енергією і підвищує усвідомленість. Ваш мозок на 75% складається з рідини. Вчені довели, що якщо ви п'єте воду при перших ознаках спраги, то ваш мозок буде працювати набагато ефективніше. Забезпечте щоденне харчування вашому мозку з цією композицією дорогоцінних каменів.

Фіали Gemstone виготовляються за традиційним запатентованому ремісничому методу майстрів-склодувів в Чехії (Богемії) з безсвинцевого скла і відібраних вручну дорогоцінних каменів. Ви можете вибрати одну з 12 комбінацій дорогоцінних каменів, створених на основі стародавніх традицій лікування кристалами.

За видом каміння

Лазурит, Рутиловий кварц

Код
4,260,228,310,138
Специфікація
довжина 35cм, діаметр 5cм
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінне каміння
Догляд
ручна мийка