Головна
Фіали
Натхнення
  • Натхнення

Натхнення

- Лазурит - Рутиловий кварц -

Відкрийте один з найцінніших секретів природи! Наш унікальний фіал з дорогоцінними каменями з преміального скла наповнить вашу питну воду позитивною енергією. Ці камені добре підійдуть для:

УСВІДОМЛЕННЯ

СФОКУСОВАНОСТІ

САМОВІДДАНОСТІ

4872 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Змініть світ своєю творчістю та ідеями! Ви обов'язково знайдете натхнення у склянці еліксиру GemWater з комбінацією рутилового кварцу і глибокого, небесно-блакитного лазуриту, який слугував символом духовності у Стародавньому Єгипті приблизно 6000 років тому. Сяючий рутил, із золотими прожилками, наповнює енергією і підвищує усвідомленість. Ваш мозок на 75% складається з рідини. Вчені довели, що якщо ви п'єте воду при перших ознаках спраги, то ваш мозок буде працювати набагато ефективніше. Забезпечте щоденне харчування вашому мозку з цією композицією дорогоцінних каменів.

Фіали Gemstone виготовляються за традиційним запатентованому ремісничому методу майстрів-склодувів в Чехії (Богемії) з безсвинцевого скла і відібраних вручну дорогоцінних каменів. Ви можете вибрати одну з 12 комбінацій дорогоцінних каменів, створених на основі стародавніх традицій лікування кристалами.

За видом каміння

Лазурит, Рутиловий кварц

Специфікація
довжина 35cм, діаметр 5cм
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінне каміння
Догляд
ручна мийка