Головна
Диспенсери
Натхнення – Набір Gemwater XXL
  • Натхнення – Набір Gemwater XXL

Натхнення – Набір Gemwater XXL

- Лазурит - Рутиловий кварц -

Рішення для великої компанії. Даний комплект стане вашим ідеальним помічником якщо вам потрібно напоїти водою групу людей: дозатор включає в себе 7,5 л. води, оснащений краном, кришкою, підставкою і фірмовим фіалом Gemstone від VitaJuwel.

12440 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Цей набір стане ідеальним рішенням, коли вам необхідно напоїти групу рідних, друзів, гостей, колег або клієнтів. Забудьте про непривабливі пластикові дозатори і запропонуйте усім воду відмінної якості. Набір включає у себе скляну підставку, скляну ємність для води (з краном і кришкою з нержавіючої сталі) і фірмовий фіал «НАТХНЕННЯ» від VitaJuwel. Наливаючи воду з нашого бездоганного дозатора Grande, ви отримаєте найбільш повне, яскраве задоволення від води з дорогоцінними каменями VitaJuwel. Дозатор Grande - це найбільш сучасне рішення, яке впишеться у будь-який інтер'єр і підійде тим, кому потрібно напоїти групу рідних або гостей одночасно. Обсяг дозатора - 7,5 л.,

До нього підійде будь-який фіал Gemstone стандартного розміру. Фіал надійно закріплюється у дозаторі за допомогою кришки, його буде прекрасно експоновано, тому всі зможуть оцінити ваш вибір і насолодитися його красою. Дозатор Grande ідеально підійде для сімейних заходів або корпоративних вечірок. З ним ви зможете подати гостям великий обсяг води легко і стильно. Здивуйте родину і друзів з набором GemWater XXL.

Змініть світ своєю творчістю та ідеями! Ви обов'язково знайдете натхнення у склянці еліксиру GemWater з комбінацією рутилового кварцу і глибокого, небесно-блакитного лазуриту, який слугував символом духовності у Стародавньому Єгипті приблизно 6000 років тому. Сяючий рутил, із золотими прожилками, наповнює енергією і підвищує усвідомленість. Ваш мозок на 75% складається з рідини. Вчені довели, що якщо ви п'єте воду при перших ознаках спраги, то ваш мозок буде працювати набагато ефективніше. Забезпечте щоденне харчування вашому мозку з цією композицією дорогоцінних каменів.

За видом каміння

Лазурит, Рутиловий кварц

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, графин, підстава, кран, кришка
Специфікація
ємність 7 літрів, загальна висота: близько 50 см (включаючи фіал 56 см), діаметр близько 20 см
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, скло без важких металів, нержавіюча сталь, кераміка
Догляд
фіал миють вручну, дозатор можна мити в посудомийній машинці