Головна
Фіали
Любов
  • Любов

Любов

- Гранат - Прозорий кварц - Рожевий кварц -

Виготовлений вручну фіал з комбінацією дорогоцінних каменів, які вдихнуть життя в вашу воду. Ці камені підійдуть для гармонії, чутливості, тяги

2970 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Вам потрібна тільки ... вода. А якщо додати у неї рожевий кварц - камінь любові, ніжності і чуттєвості, то для вас не буде нічого неможливого. Чарівний рожевий кварц є талісманом для закоханих і застосовується для лікування душевних ран та емоційних травм. Він приносить заспокоєння і мир. Вогняний гранат привносить у цю композицію чуттєвість і пристрасть. Разом ці камені допоможуть вам відчути унікальну палітру емоцій - ЛЮБОВ. Комбінація «ЛЮБОВ» стане ідеальним подарунком для тих, хто любить воду. Щоб битися, серцю потрібна вода.

Фіали Gemstone виготовляються за традиційним запатентованому ремісничому методу майстри-склодуви в Чехії (Богемії) з безсвинцевого скла і відібраних вручну дорогоцінних каменів. Ви можете вибрати одну з комбінацій дорогоцінних каменів, створених на основі стародавніх традицій лікування кристалами. У кожного дорогоцінного каменю свої неповторні вібрації, тому вони впливають на воду також особливим, унікальним способом.

Код
4,260,228,310,190
Специфікація
довжина 35cм, діаметр 5cм
Догляд
боросилікатне скло, дорогоцінне каміння