Головна
Графіни
Любов – набір Gemwater для дому
  • Любов – набір Gemwater для дому

Любов – набір Gemwater для дому

- Гірський кришталь - Гранат - Рожевий кварц -

Саме так і варто насолоджуватися водою. Забудьте про звичайні пластикові глечики та зробіть собі приємність пити з елегантного графина з сліпучим фіалом, наповненим дорогоцінним камінням. Графин Era Decanter ПЛЮС фірмовий фіал VitaJuwel - це пара, створена небом.

4390 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

У цьому комплекті є, все потрібно, щоб у вас вдома завжди була вода Gemwater. Комплект включає в себе графин Era Decanter і фіал «ЛЮБОВ».

Коли ми думали про те, яким повинен бути посуд для наших прекрасних, зроблених вручну фіалів, то зрозуміли, що він має бути елегантним і доступним, а також легким і безпечним у використанні. Самі небеса з'єднали цю незрівнянну пару - наш графин Era Decanter і фіал з дорогоцінними каменями. Набір Era Decanter - кращий спосіб пригостити всіх у вашому будинку або офісі особливою водою, він, безсумнівно, буде у центрі уваги будь-якого заходу чи події.

Декантер ЕRА буде мати незрівнянний вигляд на будь-якій стільниці або на кухонному столі, а також у приміщенні для відпочинку у офісі або у конференц-залі. Графин можна мити у посудомийній машинці, його дуже легко збирати і розбирати, з ним фіал із дорогоцінними каменями буде прекрасно експоновано. Графин Era Decanter та фіал - це ідеальний і ексклюзивний посуд для коштовної води. З нашим набором ви вступите у нову еру у царині приготування коштовної води.

Вам потрібна тільки ... вода. А якщо додати у неї рожевий кварц - камінь любові, ніжності і чуттєвості, то для вас не буде нічого неможливого. Чарівний рожевий кварц є талісманом для закоханих і застосовується для лікування душевних ран та емоційних травм. Він приносить заспокоєння і мир. Вогняний гранат привносить у цю композицію чуттєвість і пристрасть. Разом ці камені допоможуть вам відчути унікальну палітру емоцій - ЛЮБОВ. Комбінація «ЛЮБОВ» стане ідеальним подарунком для тих, хто любить воду. Щоб битися, серцю потрібна вода.

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, скляний графин з кришкою з нержавіючої сталі
Специфікація
об'єм графина - 1,3 л, висота - 37 см, діаметр - 11 см.
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, скло без важких металів, нержавіюча сталь, силікон
Догляд
фіал миють вручну, графин можна мити в посудомийній машині