Головна
Диспенсери
Любов – Набір Gemwater XXL
  • Любов – Набір Gemwater XXL

Любов – Набір Gemwater XXL

- Гранат - Прозорий кварц - Рожевий кварц -

Рішення для великої компанії. Даний комплект стане вашим ідеальним помічником якщо вам потрібно напоїти водою групу людей: дозатор включає в себе 7,5 л. води, оснащений краном, кришкою, підставкою і фірмовим Фіала Gemstone від VitaJuwel.

10260 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Цей набір стане ідеальним рішенням, коли вам необхідно напоїти групу рідних, друзів, гостей, колег або клієнтів. Забудьте про непривабливих пластикові дозатори і запропонуйте всім воду хорошої якості. Набір включає в себе скляну підставку, скляну посудину для води (з краном і кришкою з нержавіючої сталі) і фірмовий фіал «ЛЮБОВ» від VitaJuwel. Наливаючи воду з нашого бездоганного дозатора Grande, ви отримаєте найбільш повне, яскраве задоволення від води з дорогоцінними каменями VitaJuwel. Дозатор Grande - це найбільш сучасне рішення, яке впишеться в будь-який інтер'єр і підійде тим, кому потрібно напоїти групу рідних або гостей одночасно. Обсяг дозатора - 7,5 л.,

До нього підійде будь-який фіал Gemstone стандартного розміру. Фіал буде надійно закріплений в дозатор за допомогою кришки, він буде прекрасно проглядуватісь, тому всі зможуть оцінити ваш вибір і насолодитися його красою. Дозатор Grande ідеально підійде для сімейних заходів або корпоративних вечірок. З ним ви зможете подати гостям великий обсяг води легко і стильно. Здивуйте родину і друзів з набором GemWater XXL. Все що вам потрібно ... - це вода. А якщо додати в неї рожевий кварц - камінь любові, ніжності та чутливості, то для вас не буде нічого неможливого.

Вам потрібна тільки ... вода. А якщо додати у неї рожевий кварц - камінь любові, ніжності і чуттєвості, то для вас не буде нічого неможливого. Чарівний рожевий кварц є талісманом для закоханих і застосовується для лікування душевних ран та емоційних травм. Він приносить заспокоєння і мир. Вогняний гранат привносить у цю композицію чуттєвість і пристрасть. Разом ці камені допоможуть вам відчути унікальну палітру емоцій - ЛЮБОВ. Комбінація «ЛЮБОВ» стане ідеальним подарунком для тих, хто любить воду. Щоб битися, серцю потрібна вода.

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, графин, підстава, кран, кришка
Специфікація
ємність 7 літрів, загальна висота: близько 50 см. (включаючи фіал 56 см), діаметр близько 20 см
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, скло без важких металів, нержавіюча сталь, кераміка
Догляд
фіал миють вручну, дозатор можна мити в посудомийній машинці