Головна
Графіни
Баланс – набір Gemwater для дому
  • Баланс – набір Gemwater для дому
  • image
  • image

Баланс – набір Gemwater для дому

- Гірський кришталь - Содаліт - Халцедон -

Саме так і варто насолоджуватися водою. Забудьте про звичайні пластикові глечики та зробіть собі приємність пити з елегантного графина зі сліпучим фіалом, наповненим дорогоцінними каменями. Графин Era Decanter ПЛЮС фірмовий фіал VitaJuwel - це пара, створена небом.

5828 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

У цьому комплекті є все потрібне, щоб у вас вдома завжди була вода Gemwater. Комплект включає у себе графин Era Decanter і фіал «БАЛАНС».

Коли ми думали про те, яким повинен бути посуд для наших прекрасних, зроблених вручну фіалів, то зрозуміли, що він має бути елегантним і доступним, а також легким і безпечним у використанні. Самі небеса з'єднали цю незрівнянну пару - наш графин Era Decanter і фіал з дорогоцінними каменями. Набір Era Decanter - кращий спосіб пригостити всіх у вашому будинку або офісі особливою водою, він, безсумнівно, буде у центрі уваги будь-якого заходу чи події.

Декантер ЕRА буде мати незрівнянний вигляд на будь-якій стільниці або на кухонному столі, а також у приміщенні для відпочинку у офісі або у конференц-залі. Графин можна мити у посудомийній машинці, його дуже легко збирати і розбирати, з ним фіал із дорогоцінними каменями буде прекрасно експоновано. Графин Era Decanter та фіал - це ідеальний і ексклюзивний посуд для коштовної води. З нашим набором ви вступите у нову еру у царині приготування дорогоцінної води.

Содаліт використовується у літотерапії для сприяння душевній рівновазі, пом'якшення емоцій і досягнення умиротворення. Кажуть, що він допомагає виражати свої думки, тому содаліт відомий також як «камінь поетів». Якості содаліта прекрасно доповнює синій халцедон, який називають «каменем ораторів». Мудреці (включаючи великого римського оратора Цицерона) спиралися на силу цього каменя, коли їм потрібно було ретельно обміркувати власну промову. Халцедон також допомагає рефлексувати і медитувати. Що може бути корисніше у наш буремний час?

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, скляний графин з кришкою з нержавіючої сталі
Специфікація
об'єм графина - 1,3 л, висота - 37 см, діаметр - 11 см.
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, скло без важких металів, нержавіюча сталь, силікон
Догляд
фіал миють вручну, графин можна мити у посудомийній машинці