Головна
Диспенсери
Баланс – Набір Gemwater XXL
  • Баланс – Набір Gemwater XXL
  • image

Баланс – Набір Gemwater XXL

- Прозорий кварц - Содаліт - Халцедон -

Рішення для великих компаній. Даний комплект стане вашим ідеальним помічником, якщо вам потрібно напоїти водою групу людей: дозатор включає в себе 7,5 л. води, обладнаний краном, кришкою, підставкою і фірмовим фіалом Gemstone від VitaJuwel.

13136 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Цей набір стане ідеальним рішенням, коли вам необхідно напоїти групу рідних, друзів, гостей, колег або клієнтів. Забудьте про непривабливих пластикові дозатори і запропонуйте всім воду хорошої якості.

Набір включає в себе скляну підставку, скляну ємність для води (з краном і кришкою з нержавіючої сталі) і фірмовий фіал «БАЛАНС» від VitaJuwel. Наливаючи воду з нашого бездоганного дозатора Grande, ви отримаєте найбільш повне, яскраве задоволення від води з дорогоцінними каменями VitaJuwel. Дозатор Grande - це найбільш сучасне рішення, яке впишеться в будь-який інтер'єр і підійде тим, кому потрібно напоїти групу рідних або гостей одночасно.

Обсяг дозатора - 7,5 л. До нього підійде будь-який фіал Gemstone стандартного розміру. Фіал буде надійно закріплений у дозатор за допомогою кришки, він буде прекрасно проглядатись, тому всі зможуть оцінити ваш вибір і насолодитися його красою. Дозатор Grande ідеально підійде для сімейних заходів або корпоративних вечірок. З ним ви зможете подати гостям великий обсяг води легко і стильно. Здивуйте родину і друзів з набором GemWater XXL.

Содаліт використовується у літотерапії для сприяння душевній рівновазі, пом'якшення емоцій і досягнення умиротворення. Кажуть, що він допомагає виражати свої думки, тому содаліт відомий також як «камінь поетів». Якості содаліта прекрасно доповнює синій халцедон, який називають «каменем ораторів». Мудреці (включаючи великого римського оратора Цицерона) спиралися на силу цього каменя, коли їм потрібно було ретельно обміркувати власну промову. Халцедон також допомагає рефлексувати і медитувати. Що може бути корисніше у наш буремний час?

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, дозатор, підставка, кран, кришка
Специфікація
ємність 7 літрів, загальна висота: близько 50см (включаючи фіал 56 см), діаметр близько 20 см
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, скло без важких металів, нержавіюча сталь, кераміка
Догляд
фіал миють вручну, графин можна мити в посудомийній машинці