Головна
Пляшки VIA
ViA Баланс
  • ViA Баланс

ViA Баланс

- Гірський кришталь - Содаліт - Халцедон -

Пляшка преміум-класу ViA. Відновіть структуру вашої питної води та насолоджуйтеся свіжою, як з гірського джерела, Водою. Різницю ви відчуєте на смак. Цей бленд сприяє:

ДОСЯГНЕННЮ ВНУТРІШНЬОГО СПОКОЮ

РЕФЛЕКСІЇ

МЕДИТАЦІЇ

2673 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Відкрийте один з найдивовижніших секретів природи з пляшкою від VitaJuwel. Пориньте у цю багатовікову традицію, яка допоможе вам знайти нове джерело задоволення у воді. Перетворіть звичайну воду у райську насолоду!

Відчуйте позитивні вібрації кристалів і втамуйте спрагу стильно.

Дизайн пляшечок був придуманий в Баварських Альпах, вони виготовлені з боросилікатного, екологічно чистого скла і зберігають всередині відібране вручну дорогоцінні камені. Вони ідеальні для щоденного використання, оскільки камені упаковано у виготовлені вручну скляні капсули, які запобігають забрудненню води, але, при цьому, не перешкоджають збагаченню води енергією каменів. З продуктами VitaJuwel вам не доведеться витрачати час і сили на чистку каменів. Вишукане каміння у вашій пляшці збереже сяйво на довгі роки.

Нашу красиву і функціональну пляшечку буде дуже приємно використовувати по дорозі на роботу, у подорожах, під час тренувань у спортзалі або на пляжі. Тепер ваша відновлена ​​вода, свіжа, як з гірського джерела, буде завжди під рукою.

Содаліт використовується у літотерапії для сприяння душевній рівновазі, пом'якшення емоцій і досягнення умиротворення. Кажуть, що він допомагає виражати свої думки, тому содаліт відомий також як «камінь поетів». Якості содаліта прекрасно доповнює синій халцедон, який називають «каменем ораторів». Мудреці (включаючи великого римського оратора Цицерона) спиралися на силу цього каменя, коли їм потрібно було ретельно обміркувати власну промову. Халцедон також допомагає рефлексувати і медитувати. Що може бути корисніше у наш буремний час?

Код
4,260,228,310,480
Комплектація
скляна пляшка, кришка, капсула
Специфікація
діаметр 6,7 см, висота 22,5 см, об'єм 500мл
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінний камінь, нержавіюча сталь, пластик без BPА, силікон
Догляд
пляшку можна мити у посудомийній машині, кришку і капсулу необхідно мити вручну, перед миттям пляшку потрібно розібрати