Головна
Графіни
Фітнес – набір Gemwater для дому
  • Фітнес – набір Gemwater для дому
  • image
  • image

Фітнес – набір Gemwater для дому

- Гірський кришталь - Магнезит - Червона яшма -

Саме так і варто насолоджуватися водою. Забудьте про звичайні пластикових глечиках і зробіть собі приємність пити з елегантного графина зі сліпучим Фіалом, наповненим дорогоцінними каменями. Графин Era Decanter ПЛЮС фірмовий фіал VitaJuwel - це пара, створена небом.

5828 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

У цьому комплекті є усе необхідне, щоб у вас вдома завжди була вода Gemwater. Комплект включає у себе графин Era Decanter і фіал «ФІТНЕС».

Коли ми думали про те, яким повинен бути посуд для наших прекрасних, зроблених вручну фіалів, то зрозуміли, що він має бути елегантним і доступним, а також легким і безпечним у використанні. Самі небеса з'єднали цю незрівнянну пару - наш графин Era Decanter і фіал з дорогоцінними каменями. Набір Era Decanter - кращий спосіб пригостити всіх у вашому будинку або офісі особливою водою, він, безсумнівно, буде у центрі уваги будь-якого заходу чи події.

Декантер ЕRА буде мати незрівнянний вигляд на будь-якій стільниці або на кухонному столі, а також у приміщенні для відпочинку у офісі або у конференц-залі. Графин можна мити у посудомийній машинці, його дуже легко збирати і розбирати, з ним фіал із дорогоцінними каменями буде прекрасно експоновано. Графин Era Decanter та фіал - це ідеальний і ексклюзивний посуд для коштовної води. З нашим набором ви вступите у нову еру у царині приготування коштовної води.

Поряд з фізичними вправами і збалансованим харчуванням, ніщо не підтримає ваш активний спосіб життя краще, ніж достатня кількість свіжої води. Стакан води вранці - це найпростіший засіб прискорити ваш обмін речовин. Багато людей сприймають спрагу за голод, але пити достатньо води необхідно, щоб організм не перегрівався. Змініть своє життя: взуйте кросівки для бігу та наповніть пляшку водою «Фітнес». А якщо ви долучите цю чудову комбінацію червоної яшми, потужного магнезиту і найчистішого гірського кришталю у ваші регулярні тренування, то результати вас приємно здивують.

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, скляний графин з кришкою з нержавіючої сталі
Специфікація
об'єм графина - 1,3 л, висота - 37 см, діаметр - 11 см.
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, скло без важкихметалів, нержавіюча сталь, силікон
Догляд
фіал миють вручну, графин можна мити в посудомийній машині