Головна
Фіали
Фітнес
  • Фітнес
  • image
  • image
  • image

Фітнес

- Магнезит - Прозорий кварц - Червона яшма -

Виготовлений ремісничим способом фіал з гармонійною композицією дорогоцінних каменів, які вдихнуть життя в вашу воду. Це більш ніж божественна розкіш. Ці камені сприяють волі, силі, динаміці

3518 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Поряд з фізичними вправами і збалансованим харчуванням, ніщо не підтримає ваш активний спосіб життя краще, ніж достатня кількість свіжої води. Стакан води вранці - це найпростіший засіб прискорити ваш обмін речовин. Багато людей сприймають спрагу за голод, але пити достатньо води необхідно, щоб організм не перегрівався. Змініть своє життя: взуйте кросівки для бігу та наповніть пляшку водою «Фітнес». А якщо ви долучите цю чудову комбінацію червоної яшми, потужного магнезиту і найчистішого гірського кришталю у ваші регулярні тренування, то результати вас приємно здивують!

Фіали Gemstone виготовляються за традиційним запатентованому ремісничому методу майстрів-склодувів в Чехії (Богемії) з безсвинцевого скла і відібраних вручну дорогоцінних каменів. Ви можете вибрати одну з ретельно підібраних комбінацій дорогоцінних каменів, створених на основі стародавніх традицій лікування кристалами.

Код
4,260,228,310,022
Специфікація
довжина 35cм, діаметр 5cm
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінне каміння
Догляд
ручна мийка