Головна
Диспенсери
Фітнес – Набір Gemwater XXL
  • Фітнес – Набір Gemwater XXL
  • image

Фітнес – Набір Gemwater XXL

- Магнезит - Прозорий кварц - Червона яшма -

Рішення для великих компаній. Даний комплект стане вашим ідеальним помічником, якщо вам потрібно напоїти водою групу людей: дозатор включає в себе 7,5 л. води, обладнаний краном, кришкою, підставкою і фірмовим фіалом Gemstone від VitaJuwel.

13136 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Цей комплект стане ідеальним рішенням, коли вам необхідно напоїти групу рідних, друзів, гостей, колег або клієнтів. Забудьте про непривабливі пластикові каністри і запропонуйте всім воду відмінної якості. Набір включає у себе скляну підставку, скляну ємність для води (з краном і кришкою з нержавіючої сталі) і фірмовий фіал «ФІТНЕС» від VitaJuwel. Наливаючи воду з нашого бездоганного дозатора Grande, ви отримаєте найбільш повне, яскраве задоволення від води з дорогоцінними каменями VitaJuwel. Дозатор Grande - це найбільш сучасне рішення, яке впишеться у будь-який інтер'єр і підійде тим, кому потрібно напоїти групу рідних або гостей одночасно. Обсяг дозатора - 7,5 л.,

До нього підійде будь-який фіал Gemstone стандартного розміру. Фіал надійно закріплюється у дозатор за допомогою кришки, його буде відмінно експоновано, тому всі зможуть оцінити ваш вибір і насолодитися його красою. Дозатор Grande ідеально підійде для сімейних заходів або корпоративних вечірок. З ним ви зможете подати гостям великий обсяг води легко і стильно. Здивуйте родину і друзів з набором GemWater XXL.

Поряд із фізичними вправами і збалансованим харчуванням, ніщо не підтримає ваш активний спосіб життя краще, ніж достатня кількість свіжої води. Стакан води вранці - це найпростіший засіб прискорити ваш обмін речовин. Багато людей сприймають спрагу за голод, але пити достатньо води необхідно, щоб організм не перегрівався. Змініть своє життя: взуйте кросівки для бігу та наповніть пляшку водою «Фітнес». А якщо ви долучите цю чудову комбінацію червоної яшми, потужного магнезиту і найчистішого гірського кришталю у ваші регулярні тренування, то результати вас приємно здивують!

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, графин, підстава, кран, кришка
Специфікація
ємність 7 літрів, загальна висота: близько 50см (включая фиал 56 см), діаметр близько 20 см
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, скло без важких металів, нержавіюча сталь, кераміка
Догляд
фіал миють вручну, дозатор можна мити в посудомийній машинці