Головна
Графіни
Захист – набір Gemwater для дому
  • Захист – набір Gemwater для дому
  • image
  • image

Захист – набір Gemwater для дому

- Аметист - Гірський кришталь - Чорний турмалин -

Саме так і варто насолоджуватися водою. Забудьте про звичайні пластикові глечики та зробіть собі приємність пити з елегантного графина зі сліпучим фіалом, наповненим дорогоцінними каменями. Графин Era Decanter ПЛЮС фірмовий фіал VitaJuwel - це пара, створена небом.

6668 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Коли ми думали про те, яким повинен бути посуд для наших прекрасних, зроблених вручну фіалів, то зрозуміли, що він має бути елегантним і доступним, а також легким і безпечним у використанні. Самі небеса з'єднали цю незрівнянну пару - наш графин Era Decanter і фіал з дорогоцінними каменями. Набір Era Decanter - кращий спосіб пригостити всіх у вашому будинку або офісі особливою водою, він, безсумнівно, буде у центрі уваги будь-якого заходу чи події.

Декантер ЕRА буде мати незрівнянний вигляд на будь-якій стільниці або на кухонному столі, а також у приміщенні для відпочинку у офісі або у конференц-залі. Графин можна мити у посудомийній машинці, його дуже легко збирати і розбирати, з ним фіал із дорогоцінними каменями буде прекрасно експоновано. Графин Era Decanter та фіал - це ідеальний і ексклюзивний посуд для коштовної води. З нашим набором ви вступите у нову еру у царині приготування дорогоцінної води.

Для нових ідей, сильного розуму і внутрішнього зростання необхідна відкритість. Ця потужна комбінація створена для нейтралізації всього негативу, пов'язаного з роботою, або життям у складних обставинах, або просто негативних вібрацій оточуючих. У літотерапії заземлення чорним турмаліном сприяє захисту і безпеці. Аметист є ідеальним супутником чорного турмаліну для створення потужного природного щита проти негативу. А гірський кришталь додасть йому щедру порцію ясності і чистоти. Використовуйте комбінацію ЗАХИСТ як екран і насолоджуйтеся свободою, яку ви отримаєте.

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, скляний графин з кришкою з нержавіючої сталі
Специфікація
обсяг графина - 1,3 л, висота - 37 см, діаметр - 11 см.
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, скло без важких металів, нержавіюча сталь, силікон
Догляд
фіал миють вручну, графин можна мити в посудомийній машинці