Головна
Пляшки VIA
ViA Квітка Життя
  • ViA Квітка Життя

ViA Квітка Життя

- Аквамарин - Аметист - Гірський кришталь -

Це особливий реліз прикрашений древнім символом Квітки Життя, що вигравіювано на пляшці, включає в себе суміш найпопулярніших кристалів в історії VitaJuwel: аметиста, аквамарина і прозорого кварцу.

3398 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Протягом століть у древніх рукописах і храмових малюнках багатьох культур присутній один символ, що втілює гармонію, рівновагу і нескінченну таємницю всесвіту: Квітка Життя. Найстаріше зображення (у Храмі Осіріса в Єгипті) датується щонайменше 6000 років тому. Усе видиме і невидиме в природі і за її межами уособлено цим потужним орнаментом сплетених кіл. Символ був вивчений Леонардо да Вінчі, і в свитках сказано, що Квітка Життя дає просвітлення тим, хто уявляє себе в цьому символі з його досконалою формою.

Ми, чесно кажучи, не впевнені, яка традиція старіша: використання позитивних вібрацій кристалів для наповнення води енергією або нанесення Квітки Життя на сосуди для води, щоб його сила впливала на воду. У будь-якому випадку, ми абсолютно впевнені, що обидва способи працюють, і прийшов час об'єднати ці дві стихії заради вашої води.

Це спеціальне видання прикрашене дуже великим символом «Квітка Життя» на скляній частині пляшки. Виготовленої майстрами склодувами в Чехії.

Ми ретельно підбирали суміш кристалів, щоб доповнити цей глибоко духовний символ. Аметист - камінь коронної чакри. Вважається, що він неймовірно захищає, зцілює і очищує, пробуджує смиренність, щирість і внутрішню мудрість. Аквамарин використовується, щоб очистити думки, заспокоїти серце і розум. Ідеальний камінь для медитації. Разом вони діють як могутні провідники до духовного просвітлення і більш високій свідомості.

Код
4260228311982
Властивості кристалів
Щирість, Ясність, Сфокусованість, Інтуїція, Уява, Гармонія, Баланс, Захист, Безпека
Комплектація
скляна пляшка, кришка, капсула
Специфікація
діаметр 6,7 см, висота 22,5 см, об'єм 500мл
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінний камінь, нержавіюча сталь, пластик без BPА, силікон
Догляд
пляшку можна мити у посудомийній машині, кришку і капсулу необхідно мити вручну, перед миттям пляшку потрібно розібрати