Головна
Фіали
Сила Природы
  • Сила Природы
  • image
  • image
  • image

Сила Природы

- Малахіт - Магнезит - Прозорий кварц -

Суміш підібраних вручну каменів традиційно використовувалися як потужні каталізатори трансформації. Дозвольте їм запалити природну силу всередині вас і з рішучістю провести вас через будь-яку життєву бурю.

4358 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

Час від часу всі ми боремося з постійними змінами, з якими стикає нас життя. У той же час ми обдаровані силою природи всередині нас, яка дозволяє нам справлятися з цими викликами. Запаліть цю силу завдяки цій могутній суміші малахіту, магнезиту та прозорого кварцу.

Малахіт - камінь перетворення. Він уособлює красу квітів, дерев, коріння та рослин. Їх сила під час постійної трансформації. Малахіт допомагає запалити життєву силу всередині нас. Оскільки малахіт не можна використовувати для приготування кришталевих еліксирів, додаючи його безпосередньо у воду, метод VitaJuwel є єдиним безпечним способом насолодитися кришталевою водою, наповненою потужною енергією малахіту.

Магнезит шанують як потужний трансформатор, який перетворює слабкі сторони на сильні. Магнезит традиційно використовується для пом'якшення негативних емоцій, таких як страх, гнів і горе, одночасно сприяючи розвитку позитивних якостей, таких як наполегливість і витривалість.

Прозорий кварц - це камінь ясності. Його здатність фокусувати, посилювати, зберігати та перетворювати енергію не має собі рівних. Прозорий кварц чудово підсилює енергію інших каменів. Ось чому майже всі наші суміші кристалічної води містять прозорий кварц.

Код
4260228310299
Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями
Специфікація
довжина 35см, діаметр 5см
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені
Догляд
ручне миття