Головна
Графіни
КВІТКА ЖИТТЯ
  • КВІТКА ЖИТТЯ

КВІТКА ЖИТТЯ

- Аквамарин - Аметист - Прозорий кварц -

АМЕТИСТ | АКВАМАРИН | ПРОЗОРИЙ КВАРЦ

Насолоджуйтесь джерельною водою!. Залиштте у минулому звичайні пластикові пляшки та оберіть ідеальний сосуд із фіалом виготовленим на небесах: графин Ера плюс оригінальний фіал із дорогоцінним камінням VitaJuwel.

Ця кристалічна суміш доповнює духовний орнамент КВІТКА ЖИТТЯ, вигравіруваний на нашу епоху | Кришталевий графин для води КВІТКА ЖИТТЯ. Аметист, аквамарин і прозорий кварц діють як двері для просвітлення і вищої свідомості.

ЖИТТЯ | МЕНТАЛЬНЕ ЗРОСТАННЯ | ВНУТРІШНІЙ БАЛАНС

4980 грн

-
+
Деталі
Доставка
Відгуки

У цей чудовий набір входить графин Ера і фіал із дорогоцінним камінням Квітка життя.

Ми ретельно відібрали бленд кристалів, щоб доповнити глибоко духовний орнамент КВІТКА ЖИТТЯ, вигравіруваний на нашій Ері. Кришталевий графин для води КВІТКА ЖИТТЯ. Аметист — камінь коронної чакри. Кажуть, що він неймовірно захищає, зцілює та очищує, він породжує смиренність, щирість і внутрішню мудрість. Аквамарин використовується для очищення розуму, заспокоєння серця і заспокоєння розуму. Ідеальний камінь для медитації. Обидва, безумовно, входять у десятку найбільш використовуваних кристалів. Разом вони діють як потужна брама для просвітлення та вищої свідомості.

Комплектація
фіал з дорогоцінними каменями, скляний графин з кришкою з нержавіючої сталі
Специфікація
обсяг графина - 1,3 л, висота - 37 см, діаметр - 11 см
Матеріал
боросилікатне скло, дорогоцінні камені, екологічно чисте скло, нержавіюча сталь, силікон
Догляд
фіал миють вручну, графин можна мити в посудомийній машинці